10. Ütlemine, et "tundlikkus" on halb isiksuseomadus
Ülitundlike inimesi sildistatakse väga tihti järgmiste omadussõnadega: liiga tundeküllane, liiga nõrk, liiga tundlik. Uuringud näitavad, et nad ei saa sinna mitte midagi parata, nad on lihtsalt bioloogiliselt sellisteks loodud ja kui aus olla siis nad ei vahetaks oma ülitundlikkust mitte millegi vastu.
Inglisekeelse artikli leiad siit.
Eestikeelne versioon: Meelis Riiseberg ja Marilii Toots
Allikas: Ulitundlikinimene.ee
Kui soovid toetada Marilii Tootsi raamatu "Kukkudes armastusse" ilmumist, siis saad seda teha hooandja lehel.
"See on ilus-valus, sügav-selge ja väga elutark pilguheit ühe noore naise loosse, kes saab üha teadlikumaks sellest, et ta ongi armastuses ja ümbritsetud armastusega. Siin lehekülgedel on palju küsimärke, mis annavad võimaluse võtta vastu valikuid, siin on hinnanguvaba suhtumist ja äärmist haavatavust ja emotsioone. Samuti ka teeviitasid ja võimalikke suundi, kuidas emotsioonide alla mitte ära kaduda. Tunnete tundmine on elususe märk ja see, et neid on siin lehekülgedel avatult ja ausalt lugejaga jagatud muudab igaühe elus midagi." Reet, Isikliku arengu konsultant, motivatsioonitreener
Millest raamat "Kukkudes armastusse" räägib?
Raamat on inspireeritud autori enda elukäigust, kuid jääb siiski ilukirjanduslikuks. Teose erilist sisu tuleb igaühel eelkõige ise uurida, sest raamatust väljaloetavad sõnumid on kõigile erinevad ja sõltuvad lugejast endast.
Miks on oluline see avaldada?
Autori enda jaoks on see justkui avanemine. Oma elust ühe peatüki sulgemine ja uue alustamine. Teile head lugejad on see võimalus heita pilk ühe noore Naise sisemaailma, kus teenäitajateks on joogapraktikad, šamaanirännakud ja kõnekad unenäod. Läbi näidatud teekonna on lugejal võimalus heita pilk sellele, kuidas meie mõtted, tunded ja neist lähtuvad teod loovad maailma, milles elame ning leida raamatust ka iseennast.
KOMMENTEERI!