Täna toimub Tallinnas suur veganfestival


Täna toimub Tallinnas suur veganfestival
Foto: tallinnvegfest.ee

Täna, 27. juulil korraldavad iga-aastase Taimetoidumessi tegijad Kultuurikatlas esmakordselt ehtsa veganfestivali koos muusikaliste etteastete, põnevate loengute, taimse toidu ja vegantoodetega. Suvine kogupereüritus Tallinn Vegfest 2019 toimub nii Kultuurikatla siseruumides kui ka õuealal.

Festivali väli- ja sisealal on kokku ligi 100 vegantoidu ja -toodete pakkujat Eestist ja naaberriikidest. Põnevaid tänavatoite nagu grillmaisi, veganšašlõkki, vegan hot doge ja burgereid, jahutavaid jooke ja jäätist saab nautida festivali õuealal. Kultuurikatla siseruumides on lisaks toidule ka tarbekaubad, kosmeetika, kodukeemia ja muud põnevat.

Muusikaliste etteastetega esinevad teiste seas Elina Born, Mick Pedaja ja Angeelia Pedaja. Loengutesaalis astuvad üles perearst Marta Velgan, toitumisnõustaja Eliis Salm, Läti loomakaitseaktivist, raadiosaate juht ja TEDx Riga esineja Sandris Ādminis ning üllatusesinejana USAst maailmakuulsa HappyCow rakenduse turundusjuht Ken Spector.

Tallinn Vegfest 2019 on Tallinna Kultuurikatlas 27. juulil kell 10-19. Pilet festivalialale maksab 2 eurot. Piletimüük toimub kohapeal.

Vegfesti toetavad Magnum, Regalhouse SIA Eesti filiaal, Marta Pagar ja MTÜ Loomus. Üritust korraldab veganturunduse ettevõte Vegekspert OÜ.

Seotud lood:

Vaata lisa:

Tallinn VegFest 2019 üritus

Tallinn VegFest Facebookis

Tallinn VegFest Instagramis

Tallinn VegFest koduleht

Loe lisaks: 5 asja, mis su kehaga juhtub, kui sööd kuu aega taimetoitu

Vegan toitumine - kõik, mida üks omnivoor tahab teada taimetoitluse kohta

Parem seedimine: millised toiduained sobivad koos söömiseks, millised mitte?

Varjatud suhkrusõltuvuse küüsis: 8 põhjust, miks valge suhkur menüüst välja jätta

Candida ehk pärmseen ja selle kontrolli all hoidmine

KOMMENTEERI!