7. Sa hellitad ennast magusaga liiga tihti. Kui sul on kombeks regulaarselt süüa komme, jäätist või krõpse, siis ole ettevaatlik - rahulduse saamiseks muutuvad portsjonid järk-järgult üha suuremaks. Soovid iga päev midagi maitsvat proovida? Hiljutine uuring kinnitas, et väikesed kogused pakuvad sama suurt rahuldust kui suured. Ära lase oma ajul sinuga trikitada.
8. Kalorivabade karastusjookide joomist võib võrrelda vee valamisega bensiinipaaki, st see täidab küll auto paagi, kuid ei käivita mootorit. Kui sind tabab nälg, siis eelista vett, kuni sul on võimalik süüa tervislik eine.
9. Kui sa loobud täielikult teatud toidugruppidest (süsivesikud, rasvad), siis ole valmis selleks, et ühel hetkel tekib sul nende järele vastupandamatu isu, nii et tarbid neid ebatervislikus koguses.
10. Hilise unega inimesed söövad tavaliselt rohkem rasvaseid ja kaloririkkaid toite, võrreldes nendega, kes lähevad varakult magama. Pole siis ime, et nad on ülekaalulisemad.
11. Treenimine võib tekitada kiusatuse rohkem süüa, kuid sellele kiusatusele ei pea järgi andma. Lisaks sellele hindavad inimesed üle jõusaalis põletatud kalorite hulka. Värske uuringu kohaselt võib siin aidata intensiivsem treening, mis väidetavalt vähendab söögiisu.
Allikas: Kaaluabi.ee
Loe lisaks kirjastus Pilgrim poolt välja antud raamatuid:
Jessica Ortner "Lahendused koputamise kaudu - kaalulangus ja füüsiline enesekindlus"
Louise Hay, Ahlea Khadro, Heather Dane "Tervendav enesearmastus. Mõtted ja toit - kõige tõhusam dieet"
KOMMENTEERI!