VIDEO | Rene Bürkland: tugevda immuunsüsteemi akupunktuuri punktide kaudu


Rene Bürkland
Rene BürklandFoto: Eero Vabamägi

Hiina meditsiini arst Rene Bürkland annab head nõu, kuidas ennast aidata viirusinfektsioonide korral. Mida teha infektsiooni vältimiseks, kuidas oma organismi tugevdada ja kuidas käituda siis, kui juba on toimunud viirushaigusesse nakatumine?

Hiina meditsiin on aastatuhandete vanune tarkus, millest on abi ka tänasel päeval. Hiina meditsiini arst Rene Bürkland jagab nippe, kuidas praegusel viiruste leviku kõrghooajal ise ennast aidata.

Rene Bürkland: "Immuunsust saab väga efektiivselt tugevdada kasutades akupunktuuri punkte. Akupunktuuri punkte võib lihtsalt masseerida või panna sinna peale kuldtähe salvi. Teine variant, mida hiina meditsiinis kasutatakse on moksateraapia, kus kasutatakse ravimtaimedest tehtud sigarit, mis pannakse hõõguma. Sellega siis soojendatakse vastavaid punkte. "

Vaata lisa videost:


Loe lisaks: Terveks jäämine viiruste perioodil

Looduslikud antibiootikumid I: millised on need väekad taimed, millega bakterite ja viiruste vastu võidelda?

Looduslikud antibiootikumid II: uuri, milliste võimsate eksootiliste ravimtaimede abil tervist turgutada?

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!

KOMMENTEERI!