TERVISENIPP! Kastoorõli toob naistehädadele tõhusat leevendust


TERVISENIPP! Kastoorõli toob naistehädadele tõhusat leevendust
Foto: depositphotos.com

Kastoorõli on suurepärane vahend, mis sobib väga erinevateks keha eest hoolitsemise protseduurideks ja mis on olnud kasutusel rahvaravi võtetes juba sajandeid. Loe, kuidas seda imelist õli kasutada naisteprobleemide leevendamiseks.

Kastoorõli- ehk riitsinusõlikompressid

Kastoorõli on naistehädade tõhus leevendaja. Parima tulemuse saamiseks tee endale kastoorõlikompressi menstruatsioonivalude ja selliste günekoloogiliste probleemide korral nagu endometrioos, polütsüstilised munasarjad, müoomid ja tsüstid. Kompressi tuleks teha kolm korda nädalas korraga poolteist tundi vähemalt kuue nädala jooksul.

Kuidas teha?

Valmista ette tükk pehmet riiet, sobib flanell, mitmekordne marli või väike käterätt. Pane riidetükile kolm supilusikatäit soojendatud kastoorõli. Aseta kastoorõliga riidetükk probleemsele kohale ja kata kilega. Pane peale käterätt ning soojaveekott.

Leia endale kompressi ajaks meeldiv meditatiivne tegevus nagu lugemine, kudumine või miks mitte ka telekavaatamine ning naudi aja mahavõtmise luksust tänulikkuses.

NB! Raseduse, menstruatsiooni ja palaviku korral pole kastoorõlikompressi soovitatav teha, samuti selliste põletikuliste seisundite puhul, kui soojendavad kompressid on vastunäidustatud.

Allikas: Mirjam Hakkaja, Kristina Paškevicius, Katrin Saali Saul "Elu puudutus", kirjastus Pilgrim

Seotud lood:

Loe lisaks: Orgaaniline toorkakao - supertoit ja põletikuravim üheskoos

Kurkum - maagiline tervendus kuldselt jumalannalt

Orgaaniline Tseiloni kaneel - võimas abiline südamehaiguste ja veresuhkru korratuste puhul

Viirpuu viljad aitavad südamehaiguste ja unetuse vastu


KOMMENTEERI!