Lubjastumine ehk kudede jäigastumine kaltsiumisoolade ja -jääkide tõttu aitab jõudsalt kaasa närvi- ja immuunsüsteemi, ka kuulmise nõrgenemisele, südametõbede, artriidi, neeru- ja sapikivide tekkele.
Ning kuna lubjastumist ei peeta haiguseks, suhtub kaasaegne meditsiin sellesse kui sümptomisse, mitte kui põhjusesse." Lubjastumise kutsuvad esile viirusesuurused organismid, keda meditsiinikirjanduses kutsutakse nanobakteriteks.
Mida inimene oma tervise heaks teha saab? Lõpetada pinnasest, austrikarpidest, korallidest valmistatud surnud kaltsiumi sisaldavate toidulisandite võtmise; hoida levitatsioonienergiaga laetud hormoonide, s.t adrenaliini, noradrenaliini, vitamiini D3, progesterooni ja testosterooni tase kõrgel ning süüa seda, milles halba kaltsiumi lahustavaid ja väljutavaid aineid.
Halva kaltsiumi väljutajad
EDTA. Kasutatakse traditsioonilises, mitte suukaudses kelaatravis vere puhastamiseks raskmetallidest, mis omakorda parandab imuunsüsteemi ja südame-veresoonkonna tervist.
Humiin- või fulvohape. Ka imemineraaliks kutsutu, tervendab rakke, parandab ainevahetust ja ajutööd, kaitseb raskmetallide eest. Looduslikult on seda ainet nii taimedes kui pinnases.
MSM. Väävliühend, mida leidub inimese organismis, samuti munas, küüslaugus, päevalilleseemnetes, kapsastes, ubades, jogurtis, lihas. Seda vajavad rakud, sidekude, liigesed, kõhred, lihased, nahk, küüned, juuksed. Uuringud näitavad, et MSM aitab kehast välja viia mürkaineid ning leevendada valu ja põletikulisi protsesse, k.a allergiaid, artriiti, kandidoosi, kroonilist väsimust.
KOMMENTEERI!