Nii nagu naine suhtub oma rindadesse, nii mugavalt tunneb ta end ka naisena


Nii nagu naine suhtub oma rindadesse, nii mugavalt tunneb ta end ka naisena
Foto: depositphotos.com

Rinnad on nii olulised. Ma ei suuda kunagi üle rõhutada, kui olulised ja imelised nad on. Nii nagu naine suhtub oma rindadesse, nii mugavalt tunneb ta end ka naisena. Mida sügavamalt naine oma rindu armastab, seda mõjuvõimsam on tema naiselik kohalolu. Mida rohkem hoolitseb naine oma rindade eest, seda tugevam on tema manifesteerimisvõime, seda kiiremini täituvad tema ja tema partneri unistused. Naise rindadest kiirgub maailma tema armastuse energia. Mitte ainult naise enda ega lapse toitmiseks, vaid ka mehe jaoks. Naise rind kiirgab ning see kiirgus puudutab meest õrnalt. Ma armastan oma rindu, väärtustan neid väga, olen kogu elu oodanud, et saaksin oma rinnaga last imetada, kirjutab Mari Metsallik oma raamatus "Naiselikkuse saladused".

Rindade eest hoolitsemine on naise kõrgeim enesehoolitsuse väljendus, kuna rindade vahel on meie süda. Naise süda - lõputu armastuse allikas - on rindadega seotud. Ei ole üks eraldiolev teisest, mitte miski looduses ega meie kehas ei ole iseseisev, eraldatud, ja kõige vähem on seda naine.

Rindu masseerides laeme oma südant. Kuidas me armastame ja hoolitseme oma rindade eest, nii me ka armastame ja hoolitseme oma südame eest. Armasta ja imetle neid, tähista neid - su rinnad on sinu armastuse ja naiselikkuse energia allikad, masseeri õrnalt ja silita neid.

Seotud lood:

Rinnamassaaž on kõige efektiivsem ja naturaalsem ravim stressi vastu. Rindu võiks masseerida iga päev, aga kui naine on stressis või depressioonis, siis iga tund. Rindu masseerides liigutame seisma jäänud energiaid, naudingut, ilu- ja mõnuhormoone ning lümfivedelikku oma südamesse ja kurgupiirkonda. Niimoodi läitub naise südames valguse allikas, süda saab toidetud, me suudame armastust vastu võtta ja anda ning hästi hooldatud kurgupiirkond lubab kõikidel meie sõnadel olla armastusest ja naudingust läbi imbunud. Rinnamassaaž peaks olema kõikide naiste kõige olulisem osa enese eest hoolitsemisel.

Naise rinnad vajavad kõige enam hellitust ja massaaži, sest rinnamassaaž on midagi väga sügavalt tervendavat. Masseerides ja armastades oma rindu, täituvad need tervendava, küllusliku eluveega. Oma naturaalses ja vabas olekus on rinnad meie armastuse keskus, väljendades meie südame energiat. Rinnad annavad eluenergiat mitte ainult beebile, vaid ka mehele, vahendades imelist armastust ja naiselikkust. Rinnamassaaž tasakaalustab naise hormoone, avab tema südant, puhastab keha toksiinidest ja täidab rinnad energiaga. Toksiinide all mõtlen siinkohal mitte ainult füüsilisi mürke, vaid ka emotsionaalseid toksiine, mida rinnad endasse koguvad. On väga oluline rindu regulaarselt puhastada ja rinnamassaažiga laadida, mida tehakse kreemide või õlidega, kuhu on lisatud mõni tilk eeterlikke õlisid. Lisa õlisegudele kummelit, saialille, ilang-ilangi ja roosi - need taimed toetavad eriliselt, aktiveerides ja muutes rinnad elavaks.

Inglise keeles on väga tabav väljend selle kohta, kui inimest midagi vaevab ning ta tunneb vajadust seda väljendada: "Get this off my chest" ehk sõna otseses mõttes mingi probleemi oma rinnalt ära saamine. Sest just sinna ta koguneb ning mida rohkem koguneb, seda rohkem põletikuliseks ja haigemaks naise rinnad muutuvad.

Rinnamassaaž on üks kõige kiiremaid viise naiselikkuse energia tõstmiseks ning oma südame laadimiseks.

Minu kallim teeb mulle õhtul naturaalsete õlidega rinnamassaaži, kuna seda naudin ma kõige enam. Ootan seda hetke iga päev. Armastan kasutada õlisid, mis meeldivalt lõhnavad, eriti roosiõli. Mul on alati olemas eraldi õli ainult mu erilise rinnamassaaži jaoks, ma ei kasuta seda millekski muuks. Hiljuti sain kingituseks uue õli, see on sada protsenti looduslik ja niivõrd hõrgu, õrna ja meeldiva aroomiga, et juba esimest korda proovides teadsin, et sellest saab minu uus eriline rinnamassaažiõli. Nii luksuslik ja hurmav ning puudutades nahka nii siidine ja soe. Hoian seda voodi kõrval, et alustada päeva väga luksusliku ja magusa rinnamassaažiga ning et lõpetada õhtu, et masseerides puhastada rinnad päeva jooksul kogunenud energiatest.

Minu mees teab seda, et rinnamassaaž on mu suurim nauding ning ta masseerib mind nii tähelepanelikult, tema käed on nii tugevad ja suured, aga ta puudutab mu rindu nii õrnalt ning vaatab mu nägu, kuidas ma mõnus silmad sulen ja mmmmmmm ... Kui väga naudin. See on meie rituaal.

Rindu võib puudutada ainult armastav, pühendunud mees, kes on mõistnud naise rindade tõelist olemust. Mees, kes oskab puudutada neid armastavalt ja pühendunult, kes armastab oma naise rindu kui tema tõelise naiseliku olemuse essentsi (mitte ainult kui vahendit lapse toitmiseks), võib naises käivitada sügava tervenemise.

Naised, masseerige oma rindu ja paluge ka oma meestel seda teha. Palun ärge tehke seda selleks, et otsida haigusi ja kasvajaid, ärge tehke seda rindade tervise kontrollimiseks. Masseerige oma imelisi rindu armastusega, kuna nad on väärt parimat tähelepanu, parimat puudutust, mida saadab imetlev mõte ja nauding.

Kuidas tunneb naine end pärast rinnamassaaži? Pehmena, sensuaalsena, terve keha suriseb väga soojalt ja meeldivalt, kuna naise süda on värskelt laetud ning valmis armastust andma. Naine on täiesti hetkes, ei mõtle, vaid tunneb. Ta tunneb end oma kehas väga ilusana, väga armastusväärsena. Täielikult oma sensuaalsuses, oma naiselikkuses, oma rõõmus.

See tunne, mis jääb kestma, on kingitus.

Kanna imelist hoolt oma luksuslike rindade üle:

  • Masseeri neid iga päev hurmavalt lõhnavate naturaalsete õlidega
  • Lase armastaval mehel neid õrnalt silitada
  • Viibi võimalikult kaua looduses
  • Kuivharja rindu iga päev
  • Joo värskelt pressitud ananassimahla
  • Imeta last
  • Ole ilma rinnahoidjata
  • Luba päikesel puudutada katmata rindu (piisab vaid 10 minutist)
  • Imetle ja armasta oma rindu


Tee südant avavaid ning rindu toetavaid joogapoose, nagu näiteks sild ja kätelseis; hoidu rindu kahjustavatest harjutustest nagu kätekõverdused ja raskete kangide tõstmine.

KOMMENTEERI!