Tantristlik raseduse vältimine: kuidas hoiduda rasedusest nii, et sinu keha ei kannata


Tantristlik raseduse vältimine: kuidas hoiduda rasedusest nii, et sinu keha ei kannata
Kuidas hoiduda rasedusest nii, et sinu keha ei kannata?Foto: depositphotos.com

Raseduse vältimine on ilmselt iga naise jaoks väga oluline teema, millega puutume kokku juba üsna noorelt - kui alustame seksuaalelu. On hea, kui noorel naisel on nendest teemadest kellegagi rääkida ja soovitusi saada. Millised on tantristlikud soovitused?

Alustasin seksuaalelu üsna varakult ning kuna mul polnud kellegagi nendel teemadel rääkida, sain oma vitsad kiirelt kätte: haigestusin suguhaigusesse ja tegin aastase vahega lausa kaks aborti. Olles ise sellise teekonna läbi käinud, tean, kui tähtis on sellele teemale varakult tähelepanu pöörata, ja panen kõikidele emadele südamele, et nad saaksid üle valehäbist ja vestleksid oma lastega nendel teemadel aegsasti, mitte alles siis, kui juba hilja.

Valikud ja mõjud

Kõige lihtsamaks variandiks rasedusest hoidumiseks peetakse nn antibeebipille ning järgmisena katsetatakse ka erinevaid abivahendeid: kondoomid, spiraal, hormoonsüstid jne. Tundub justkui, et valik on lai ja igaüks peaks enda jaoks lahenduse leidma. Kuid siiski, kas kõik need laialt pakutavad vahendid sobivad meie kehale ja kas nad on ikka tervisele ohutud, kui neid kasutada pikemat aega? Tantristlikus maailmavaates on selle kohta oma arvamus ja seekord vaatame lähemalt, millised on võimalused naisele, kes tahab hoiduda rasedusest, kuid olla samal ajal terve ja vaba oma kehas.

Kui naiste kursustel minu käest küsitakse, milline on kõige parem rasestumisvastane vahend, siis otse loomulikult vastan ma alati: tantristlik mees. Miks tantristlik mees? Sest tantristlik mees oskab kontrollida ja tagasi hoida oma ejakulatsiooni ning kõik vahekorrad lõpevad ilma selleta. Tõepoolest, mis saaks olla veel parem rasestumisvastane vahend? Naine on omalt poolt vaba kohustusest tarbida hormoonpreparaate ning vastutus on selgelt ka mehel, kui muidu peaks justkui eelkõige naine vahekorra turvalisuse eest hoolitsema. Mina pole kasutanud ühtegi rasestumisvastast vahendit juba üle kümne aasta, ma pole rasestunud ja olen äärmiselt rahul, sest mu keha on terve ja tasakaalus.

Seotud lood:

Kuid mul pole alati olnud tantristlikku kaaslast. Olles nooruses oma vitsad kätte saanud, otsustasin minagi hakata tarbima antibeebipille. Võtsin neid seitse aastat järjest ja kui pillide võtmise lõpetasin, nägin, mida minu keha hakkas läbi elama. Võtsin kaalus juurde, kõhupiirkonda tekkis rasva, mis ei kao enam isegi mu praeguses kaalus, mis on 49 kg. Mu nahk läks äärmiselt kehvaks ja selg oli vistrikke täis. Maadlesin kaks aastat nende tagajärgedega, kuni ühel hetkel hakkas keha jälle tasakaalu minema. Tänaseks olen nendest muredest prii, aga nüüd tean, kui oluline on süveneda sellesse, mida me tegelikult oma kehasse paneme ja mis on selle tagajärjed.

Pärast seda, kui pillide võtmise lõpetasin ja nägin nende mõju oma kehale, otsustasin edaspidi kasutada vahekorra ajal katkestatud suguühet. Minu arvates on see üks lihtsamaid ja tervislikumaid viise rasestumise vältimiseks. Siin on vaid paar ohtu. Selle meetodi kasutamisel tuleks jälgida, et mees tõesti suudab õigel ajal ühte katkestada, nii et tilkagi spermat naise sisse ei läheks. Kindlasti ei soovita ma seda kasutada, kui ollakse vahekorras joobeseisundis. Samuti on oluline lasta arstil kontrollida, et mehel oleks eesnääre täiesti terve. Haige eesnäärme korral võib spermat lekkida ka libestusvedeliku sisse, mis tuleb mehe peenisest ühte ajal, ja siis võib tõesti olla oht rasestuda. Kui eesnääre on aga terve, ei sisalda libestusvedelik kindlasti kunagi spermat. Katkestatud suguühe on muidugi meetod, mida on sobilik kasutada kindla partneriga. Juhuseksi puhul on risk suur, sest te partneriga ei tunne teineteist piisavalt hästi ja siin võib kergelt juhtuda midagi soovimatut.

Looduslik kondoom

Ebakindlamate suhete puhul on kondoom kindlasti parimaks kaitsevahendiks nii soovimatu raseduse kui ka suguhaiguste eest. Kuid ka kondoomide puhul peaks teadma, et nende kasutuskindluse protsent pole mitte 100, vaid pigem 97. On teada palju juhtumeid, kus ka kondoomi kasutamisel on toimunud rasestumine või on nakatutud mõnda haigusse. Lisaks levivad mõned suguhaigused ka kubemekarvade kaudu ja siin kondoom kaitset ei paku. Kondoomide osas soovitaksin eelistada orgaanilisi kondoome, mis on tehtud naturaalsetest õlidest ja looduslikust kummist. Need on tervisele ohutumad kui suurtootjate pakutav. Naturaalsete kondoomide kvaliteedivahe võrreldes tavakondoomidega on tõepoolest väga suur.

Minule isiklikult pole kondoomi kasutamine siiski esimene valik. Juba noorena tajusin, et kondoom võtab midagi olulist seksuaalkogemusest ära. Nüüd, omades põhjalikumaid teadmisi inimese seksuaalsusest, mõistan ka, miks. Kondoom blokeerib suuresti ära inimeste omavahelise energiavahetuse. Samuti, olles seksuaalvahekorras, vahetame me omavahel kehavedelikke. Naised annavad meestele seda, mida nende kehal vaja on, et tunda ennast harmoonilisemalt, ja vastupidi. See on paarile äärmiselt vajalik ja toob suhtesse palju rohkem harmooniat ja tasakaalu ning loob partnerite vahele äärmiselt tugeva ühenduse. Kui ollakse pikaaegses paarisuhtes ja kasutatakse vahekorra ajal kondoomi, on see justkui märk, et ma ei võta oma partnerit päriselt vastu. Mida rohkem erinevaid kehavedelikke mees ja naine omavahel vahetavad, seda võimsam on omavaheline ühendus.

Hoidu tehislikust

Rasestumise vastu kasutavad paljud naised tänapäeval ka spiraale, kas siis hormoon- või tavalisi. Hormoonspiraalid on kehale eriti halvad, mõjutades loomulikku hormonaaltasakaalu. Paljude naiste kehad ei talugi spiraale ja lihtsalt lükkavad need sealt välja. Vaskspiraal hakkab näiteks kehavedelikega kokkupuutel eritama mürke ja sellest võivad tulla mitmed terviseprobleemid. Samal ajal toimib vaskspiraal justkui antennina meie kehas, kõik elektromagnetlained, näiteks mobiililevist tulenev kiirgus, tõmmatakse meie emakasse, mis on äärmiselt vastuvõtlik. Inimesed, kes oskavad näha ja tajuda energiaid, võivad juba kaugelt öelda, kui naisel on kehas spiraal, sest keha esiküljel jooksva energiakanali töö on häiritud.

Hormoonpreparaadid, nagu pillid või spiraal, võivad väga tugevalt mõjutada naise seksuaaliha seda vähendades või suurendades. Samuti mõjutavad nad naise haistmismeelt. Miks see on oluline? Mina tean, kas partner on minu jaoks sobiv või mitte, kui ma tajun tema kehalõhna, ning on teada, et see on üks olulisematest indikaatoritest inimeste partnerivalikul. Kui naise haistmismeel on häiritud, võib ta teha partneri osas vale valiku. On teada olnud mitmeid juhtumeid, kus paari kohtumisel on naine tarbinud hormoonpreparaate ja peale abiellumist on preparaatide võtmise lõpetanud, et hakata peret planeerima, ning siis tundub naisele, et kaasa polegi tema jaoks üldse õige partner.

Minu soovitus on hoida oma keha kõiksugu tehisainetest võimalikult puhas. Tuleks olla pigem mõistlik ja kindlasti ka hirmuvaba, sest hirm tõmbab ligi kõike soovimatut. Hoidke oma keha, naised, ja rääkige oma kaasadega, et leida parim valik enda jaoks, eelkõige jälgides, et tervis ei peaks kannatama.

Allikas: www.tripurasundari.info

KOMMENTEERI!