Kui tohutult suured on meie tegelikud võimed?


Kui tohutult suured on meie tegelikud võimed?
Kui suured on sinu võimed?Foto: depositphotos.com

Juba paari nädala pärast algab tantrafestival, mis liidab inimesi, kellel on soov elada oma erakordset ja ainulaadset elu täiel rinnal - nautides, avastades, kogedes, tunnetades, julgedes. Kui hirmud kõrvale tõrjuda, tekib asemele hulgaliselt ruumi oluliselt väärtuslikuma kraami jaoks.

Kujutlege korraks, et olete T-kujulisel teeristil ning üks nool näitab "Hirmu"-, teine "Armuriiki". Kumma valiksite? Sõnades ja mõtetes pole kahtlustki, et valiksite tee, mis viib armastuse juurde. Oma tegude või tegematajätmistega sammuvad aga nii mõnedki ühte sammu hirmumehikestega, kes juhivad keskpärasuse ja poolikult elatud elude poole. Hirm erineda, hirm uue ja tundmatu ees, hirm saada hukkamõistu osaliseks, kriitika ohvriks jne. Ei taha mõeldagi, kui palju sünnipäraselt kaasa antud andeid, potentsiaali ja inspiratsiooni läheb taoliste emotsioonide nahka.

Mõnikord tavatsetakse öelda, et "tagasiteed ei ole". Vaimses maailmas nii ei ole. On lihtsalt tee. Edasi või tagasi - ei oma tähtsust. Kui hoiad silmad lahti ja kõik muudki meeled avatuna, märkad igal teelõigul miskit uut ja põnevat isegi siis, kui käid sama rada kümneid või sadu kordi. Kõik on kogu aeg muutumises ning ükski olek ega olemine ei ole järgmisel hetkel enam sama, mis enne.

Mida tähelepanelikumaks muutud, seda enam sulle näidatakse. Mida suuremaks sa hingeliselt kasvad, seda rohkem Universumi tarkusi sinu sisse mahub. Areng toimub üldjuhul aga ikka samm sammu haaval. Kiirustamine võib viia teinekord hoopis soovimatute tagajärgedeni.

Seotud lood:

Eks katsu sa suurlinna elanikke korraga ühte külakesse ära mahutada või pangetäit vett teeklaasi - külas oleks paabeli segadus ja veeklaas ajaks üle ääre. Pahandust kui palju. Nõnda on ka inimesega - treenimata mees maratoni ei läbi, esimese klassi jütsile on professori jutt igav või siis lihtsalt arusaamatu. Iga asi tuleb omal ajal. Täiskasvanute maailmas võib õnneks tempo ja suuna ise valida - ei ole enam kohustuslikku kooliprogrammi, mis tuleb läbida ettenähtud ajaga. Need, kes on teadlikult maitsenud kasvõi piisakese Universumi väeallikast, teavad, et see on alles algus.

Tantrafestival on võimalus kohtuda inimestega, kes tunnevad ja teadvustavad vaimse arengu olulisust elu "elusamaks" ja ilusamaks muutmisel. Kohal on säravad vaimsed õpetajad-praktikud kogu maailmast, kes näitavad erinevaid võimalusi ja viise kannatustest-hirmudest vabanemiseks, et ruumi teha armastusele ning avada end naudingutele. Igaüks saab vastu võtta just niipalju, kui palju tema sisse sel hetkel ja selles olemises mahub. Nii mõnegi jaoks kujuneb sellest festivalist elumuutev sündmus.

Vaata lisa Tantrafestivali töötubade kohta SIIT

Tutvu Tantrafestivali programmiga

KOMMENTEERI!