Ei või olla? Sodiaagimärk näitab ära, kui tihti sa seksida soovid!?


Ei või olla? Sodiaagimärk näitab ära, kui tihti sa seksida soovid!?
Foto: depositphotos.com

Suhtes olles on igaüks kogenud, et väga oluline on leida tasakaal enda ja partneri seksiisu vahel. Kui üks soovib seksida iga päev aga teine kord nädalas, siis on mõistlik kodurahu huvides leida kuldne kesktee. Kas aga seksihuvi üle otsustamisel mängib rolli ka sodiaagimärk? Uuri järgi, kas sinu puhul vastab tõele see, mida astroloogid on kirja pannud!

Veemärgid - Vähk, Skorpion, Kalad

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Kui Vähil on olemas armastav partner, siis on ta valmis iga päev seksima ja isegi rohkem kui korra päevas. Ta on loomu poolest väga armastav ja hooliv ning tema jaoks on tähtis jagada ka füüsilist armastust.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Kuulujutudel on tõepõhi all - skorpionid on sodiaagi seksikaimad ja kui oleks võimalik, siis nad ei lahkukski voodist. Kui Skorpion leiab endale võrdväärse partneri, siis võib ta tõesti seksida iga päev. Teinekord võib küll stress või mõni kohustus nende seksihuvi pisut vähendada, kuid üldiselt ei hoia neid miski tagasi.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Kalad on väga tundlikud ja sensuaalsed ning kui nad on armunud, siis ei suuda keegi nende seksuaalsusega võistelda. Ka siis, kui esimene kirg jahtub, soovivad nad oma kallimaga regulaarselt armurõõme nautida ja seda vähemalt paar korda nädalas, et tunda enda ihaldatuna.

KOMMENTEERI!