5 asja, mida iga mees võiks teada naise seksuaalsuse kohta

 (1)
5 asja, mida iga mees võiks teada naise seksuaalsuse kohta
Nainedepositphotos.com

Inimesed on erinevad ning see, mis sobib mulle, ei pruugi sobida mu partnerile. Ideaalse seksuaalelu nimel peavad mõlemad partnerid endale tunnistama, et meeste ja naiste seksuaalsus on erinev ning oma partneri rahuldamiseks pean ma keskenduma eelkõige just temale.

Hiina teadused seletavad meest ja naist kui tuld ja vett. Mehed on kui tuli - nad lahvatavad kiiresti leekidesse, kuid sama kiiresti võivad nad ka kustuda. Vesi seevastu vajab aega kuumenemiseks ja püsib siis kuumana kaua. Nii tahavadki paljud mehed seksida vaid umbes kümme minutit, mis on nendele kui tulele piisav, aga naistele jääb sellest sageli väheseks. Selleks, et naist tõeliselt rahuldada, tuleb keskenduda just temale.

Ka mees palju suurema rahulduse, kui õpib oma seksuaalenergiat ehk erektsiooni kauem hoidma, seda juhtima ja kontrollima ning kui oskab naist rohkem erutada. Sest, mis saaks olla erutavam kui ülierutunud naine? Naistes on peidus meeletu seksuaalne energia, mees peab selle oskuslikult temas välja tooma, siis on naised voodis justkui jumalannad!

Mida võiks mees teada naise seksuaalsuse kohta?

1. Naised on kui vesi - nad vajavad kuumaks minemiseks aega, aga kui nad juba kuumad on, siis püsivad nad sellisena kaua. Ehk siis - naised vajavad aega, hellitamist, eelmängu ja tähelepanu.

Seotud lood:

2. Naistel on võimalik saada mitmeid orgasme järjest, nende kehal pole sellekohaseid piire ees. Kõik oleneb mehe oskustest.

3. Naistel pole ees ka piire, kui kaua nad seksuaalvahekorras olla suudavad. Kõik oleneb muidugi keha füüsilisest vastupidavusest ja organismi üldisest olukorrast, kuid üldiselt on naised suutelised seksuaalvahekorras olema kaua.

4. Naise keha pole mänguasi, seda peab hindama ja väärtustama. Kui mees õpib tunnetama naiste keha seksuaalenergiat, siis saab igast mehest tõeline armatseja.

5. Iga naine on ilus, igasse naisesse tuleb suhtuda hoole ja armastusega. Naine on voodis kui jumalanna, kuid mees peab oskama selle jumalanna temas välja tuua. Mehed peaksid õppima rohkem armastama, armastust välja andma ja seda jagama, vaid nii saab ka seks olla tõeliselt meeliülendav ja kaunis.

Autor: Karolin Tsarski

Allikas: Bhairavayoga.com

KOMMENTEERI!