4 levinuimat eksiarvamust meeste seksuaalsuse kohta


4 levinuimat eksiarvamust meeste seksuaalsuse kohta
Meeste seksuaalsuse kohta levib paju müüteFoto: depositphotos.com

Kuidas kummutada visalt püsivaid intiimelu stereotüüpe? Paljude põlvkondade jooksul juurdunud müüte polegi nii kerge teadvusest välja tõrjuda, ent üritagem Kirss.net vahendusel seda siiski.

1. Meestele meeldib kiire suguühe - üks-kaks, pikali-püsti...

Mõnikord tahavad mehed tõesti "hähkukat" ent siiski pole see tugevamale poolele ainus nautimisviis. Seksuoloogide uuringute kohaselt kaebab suur osa mehi selle üle, et neil jääb vajaka eelmängust - ainult iga kümnes eelistab asuda kohe asja kallale.

2. Kui tal "ei tõuse", siis olen süüdi mina

Mehed pole masinad ja nende suguelund peab end vahel üleval nii nagu ise tahab. On tuhandeid põhjusi, mis mehel erektsioon just sel hetkel ei saabu (tööalane stress, füüsiline väsimus, unepuudus jne), isegi kui tema kõrval on armastatud naine.

3. Mehed tahavad alati

Muidugi tahavad nad võrdlemisi tihti, kuid siiski mitte nõnda sageli, kui nad ise kinnitavad. Mõnedes suhetes kaob partneritel vastastikune seksuaalne tõmme. Mehed arvavad kuni tänase päevani, et "nad peavad alati tahtma", ent seksuoloogide küsitletuist teatasid pooled, et suhtuvad seksi kui kohustusse ja tegelevad sellega vaid naise meeleheaks.

Seotud lood:

4. "Meeste seksuaalsus on primitiivne"

See eksiarvamus on naistes visalt juurdunud. See pole tõsi: ejakulatsioon ei tähenda veel, et mees oleks piiritult õnnelik. Mehed tunnetavad orgasmi mitut moodi: ejakulatsiooni ja kõrgema naudingu vahel on palju nüansse. Mehe seksuaalsus on niisama keeruline ja individuaalne kui naise oma.

Allikas: Kirss.net

Loe lisaks: Keha tunniplaan: seks käib kella järgi

7 lihtsat tunnust, mis näitavad, kas sinu kallim on härra Õige

Kolm kõnekat märguannet, et kallim kavatseb su maha jätta

Loe ka kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Robert Augustus Mastersi raamatut "Mina olen mees".

KOMMENTEERI!