Vikerraadio "Peresaate" emadepäeva teemaline avalik salvestus: head emad, kanaemad, rongaemad


Vikerraadio "Peresaate" emadepäeva teemaline avalik salvestus: head emad, kanaemad, rongaemad
Vikerraadio "Peresaate" emadepäeva teemalisel avalikul salvestusel artutlevad Marina Paula Eberth ja Katrin Saali Saul Fotod: holistika.ee / Rene Suurkaev, ERR

Vikerraadio "Peresaade" ootab kuulajaid sel laupäeval, 5. mail kell 12 emadepäevale pühendatud saate avalikule salvestusele Pärnu Rannahotellis. Saate autor Katrin Saali Saul ja psühholoog Marina Paula Eberth käsitlevad emaks olemist erinevatest vaatevinklitest.

"Juttu tuleb piisavalt headest emadest, kanaemadest ja rongaemadest, aga ka emast kui lapse esimesest erootilisest suhtest ja emast kui lapse kõige suuremat viha äratavast frustreerijast. Uurime, mida tähendab, et ema on nii looja, hoidja kui purustaja või see, et lapse areng algab päeval, kui eostatakse tema ema. Kuuleme ka, milline on isa kõige suurem kingitus noorele emale," räägib "Peresaate" autor pereterapeut Katrin Saali Saul.

Avalikule salvestusele on oodatud kõik emad ja isad, aga loomulikult ka need, kes ise emad ei ole. Mõtleme sel päeval ka oma emale ja sellele, mida ema on mulle elus kaasa andnud. Lisaks emadusega seotud teemadele vastatakse koos Marina Paula Eberthi ja Monika Koppeliga küsimustele, mille kuulajad on hooaja jooksul saatnud ja millele pole vastata jõutud.

2017. aasta sügisel Vikerraadios alanud "Peresaade" räägib perest, paarisuhtest ja kõigest sellega seonduvast. Kuulajad on "Peresaate" väga hästi vastu võtnud: seda on järelkuulatud juba ligi 90 000 korda. Kõige populaarsemad on olnud saated, mis kõnelevad piiridest suhetes, suhte vajadusest ja faasidest, emotsionaalsest vägivallast, meestest, seksuaalsusest ning armastuse hoidmisest ja kirest pikaajalises suhtes. Saate autor on pereterapeut Katrin Saali Saul.

Seotud lood:

"Peresaade" on eetris neljapäeviti kell 21.05 Vikerraadios.
Saateid saab järelkuulata SIIN

Sel laupäeval kell 12 Pärnu Rannahotellis toimuval avalikul salvestusel osalemiseks palume registreeruda aadressil peresaade@err.ee. Pilet on 5 eurot, toimumiskoht Pärnu Rannahotell.
Vaata ürituse Facebooki lehte

Fotol on Katrin Saali Saul ja Marina Paula Eberth, allikas erakogu

KOMMENTEERI!