Naised, hoidke oma mehi!


Naised, hoidke oma mehi!
Ära unusta oma mehele näidata, et sa temast hoolid ja teda armastadFoto: depositphotos.com

Päevast päeva kirjutatakse erinevates ajakirjades ja foorumites ning räägitakse meedias nii palju teemadel, mis hõlmavad kõiges naist ja naise elu. Tahan öelda seda, et naised saavad tänapäeva ühiskonnas väga palju tähelepanu - ükskõik mis teemadega seoses. Aga kogu elu ei keerle ju vaid naiste ümber.

Minu jaoks on pisut kurb see, et kõige selle juures jäävad tähelepanuta mehed. Räägitakse meestest ka, kuid pigem leitakse teemadeks midagi, millega meessugu halvustada, hurjutada, korrale kutsuda, manitseda jne. Keegi ei taha väga üritada näha meeste sissepoole, nende hinge ja seal toimuvast. Meestel on palju tiitleid - nad on pojad, isad, vanaisad, vanavanaisad, mehed, abikaasad, onud, vennad, kasuisad, ettevõtete juhid, õpetajad ja nõnda edasi.... kõiges, mida üks mees teeb, kõigesse on pandud tema hing. Kui nad midagi ette võtavad, teevad nad seda täieliku pühendumisega, iseenda sisemise rahuga, vaoshoitult, liigsete emotsioonideta, olles tasakaalukad. Nad ei nõua üldiselt tähelepanu ega kiitust. On aga küll üks asi, mida nad igatsevad, kuid ka seda tihtilugu ei ütle välja - see on lugupidamine.

Kindlasti tahavad enamus inimesi, et neist lugu peetakse, kuid pereinimesena on ühe mehe siiraim soov, et peres valitseks harmooniline rahu ja üksteisest lugupidamine. Mina oma kurvastuseks olen aga näinud palju tuttavaid naisi, kes peavad oma mehi üldjuhul vaid rahakotiks, mõtlemata sellele, et see armas mees tahab ka teinekord puhkust. Tema puhkus ei ole vahel lubatud õllepudeliga istuda teleka ees häirimatult, vaid ta tahab ka tõeliselt puhata koos perega, ehk isegi olla isapuhkusel ja ise vahelduseks lapsi kasvatada. Kui paljud naised on nõus oma mehi tingimusteta usaldama ja armastama ning hoidma neid ja andma neile selle pühaliku võimaluse olles isapuhkusel? Ei pea ju koguaeg kõike rahasse ümber arvestama nagu enamusel naistest ikka kombeks on. Isapuhkus ei tähenda momentaalselt naise tööle minemist, saab olla kodus ka koos, mis oleks äärmiselt vajalik just laste heaolu silmas pidades, et ei kasvaks vaid emme või issi jala küljes kräunujaid, sest ühte või teist lapsevanemat ei nähta piisavalt palju. Kurb on näha neid peresid, kus mees on väsinud tööst, lastest, naisest, perest, sugulastest, külaskäikudest....sest raha pole ikka kunagi piisavalt, naine pole kunagi piisavalt rahul.....Ma ei pane sellistele meestele küll pahaks, et nad keskeas oma perede juurest kiiremas korras jooksu panevad. Sellise, vaid rahanumbreid silme ees nägeva naisterahva juurest tulebki jooksu panna.

Seotud lood:

Kõige tähtsam on hoolitseda üksteise hingeläheduse eest, sest suhtes on ikkagi esmatähtsad eelkõige mees ja naine ise ning alles siis tulevad lapsed. Rahaahned naised seavad muidugi prioriteetideks lapsed. Tegelikult tuleb hoolitseda oma armsate meeste eest, neid kiites, komplimente tehes, neist lugu pidades, me ju tahame, et meie mehed oleksid tõelised mehed. Meie naistena peame looma sellise õhkkonna, et me tahame ja vaatame oma meestele alt üles kui perepeadele. Las mehed otsustavad ja juhivad, olgem naistena lihtsalt neil olemas ja toeks kui nad meid vajavad, siis oleme ka ise meeste poolt hinnatud ja üdini armastatud.

Elu on liiga lühike selleks, et oma mees päevast päeva vaid tööle saata, nemad tahavad ka lastega koos olla ja koos meiega puhata ning meid nautida, mitte oodata selleks pensioniiga.

Kallistage oma lähedasi, oma mehi, andke neile teada, kui väga te neid austate ja hindate ning muidugi ARMASTATE. Mehed vajavad meid rõõmsameelsete ja toetavatena ning usaldavatena. Andke oma meestele puhkust! Hoidke mehiI!

Autor: Kanela Kaiser

Loe lisaks ka kirjastus Pilgrim poolt välja antud David Deida raamatut "Sellised need mehed ongi".

KOMMENTEERI!