Unistuste mehe otsinguil: üheksa sammu eduni


Unistuste mehe otsinguil: üheksa sammu eduni
Kas sina oled endale juba leidnud unistuste mehe?Foto: depositphotos.com

Kuidas leida endale armastavat kaaslast? Kirss.net pakub välja üheksa lihtsat nõuannet, mida tasub järgida, kui soovid tutvuda toredate inimestega ning leida endale kallim, kes täiustab sind ja teeb õnnelikuks.

1. Tee kindlaks, keda või mida sa otsima hakkad

Enne kui hakkad oma printsi otsima, vasta ausalt küsimusele: milline ta peab olema? Koosta nimekiri omadustest, mis peavad sinu arvates unistuste mehel olema, ning pea loetletud punktid meeles, kohtudes potentsiaalse partneriga. Ära usalda üksnes füüsilist veetlust, vaid kuula ka mõistuse häält.

2. Unusta mineviku ebaõnnestumised

Olgem ausad, pahameel või masendus ebaõnnestunud suhte pärast ei ole just parim abiline uue kavaleri otsinguil. Ära võta depressiooni uude suhtesse, unusta oma kannatusterohke minevik! Pöördu psühholoogi poole, nuta või räägi sõbrannaga - tee ükskõik mida, et saada lahti sellest koormast võimalikult kiiresti.

3. Tõuse diivanilt!

Tõenäosus tutvuda oma unistuste mehega, lamades diivanil ning vaadates seebikat, on tühiselt väike. Külasta neid kohti, kus saab kohtuda üksikute ning perspektiivsete meestega. Võid kutsuda kaasa ka sõbrannad, et oleks lõbusam.

4. Muuda oma maailm avaramaks

Muuda oma väike maailm, milles sa ennast mugavalt tunned(töö-sõbrad-korter-jõusaal, ranged riided, ühesugune soeng) avaramaks. Mõtle vaid: kui sa pole viimase 8 aasta jooksul oma elus midagi muutnud, siis on võimalik, et sa suhtledki ainult ühte tüüpi meestega - ning tõenäoline, et just see tüüp sinule ei sobi! Muuda oma imidžit, külasta uusi kohti - ainult niiviisi talitades on võimalik tutvuda uute inimestega.

Seotud lood:

5. Suhtle mitme mehega üheaegselt

Sul peab olema valik, seega ära kaota aega ning suhtle paljude erinevate meestega, kes sulle meeldivad: tööl, Internetis, klubis... See ei tähenda muidugi, et sul peavad olema intiimsuhted mitme mehega - lihtsalt niikaua, kui sul pole tõsiseid suhteid ühtegi mehega, oled vaba ning võid lihtsalt suhelda meeldivate inimestega.

6. Üksik naine ei ole halvem kui teised!

Ära püüa alustada suhet esimese ettetulnud potentsiaalse partneriga ainult sellepärast, et oled hetkel üksik, ning teised arvavad, et see pole normaalne. Püüa vältida ka abielus mehi. Selline suhe ei muuda sind õnnelikuks - tõsi küll, sa saad öelda sõbrannadele, et nüüd sa pole enam üksi, kuid kas see on tõesti niivõrd tähtis?

7. Ära võrdle ennast teistega

Mõnikord on isegi kõige edukamatel naistel alaväärsuskompleks, sest nad võrdlevad ennast pidevalt teistega: sõbrannade, õdede ja kolleegidega. Igal inimesel on oma unikaalne saatus ning mõeldes rahulikult, jõuad kindlasti järelduseni, et ka sinu elus on palju positiivset. Mis aga puutub armastusse, puuduvad siin üleüldse igasugu reeglid.

8. Tutvu iseendaga

Pea meeles, et kõige pikaajalisemad suhted, mis üldse saavad olla, on inimesel iseendaga. Egoism pole niivõrd halb - ta aitab tõsta enesehinnangut ning muutuda õnnelikumaks. Seepärast pole ilmtingimata vaja oodata oma unistuste meest, et külastada kohvikut, milles müüakse maailma maitsvamaid kooke, või minna välismaareisile, millest oled nii kaua unistanud! Mõnikord tuleb midagi teha ka enda jaoks ning kes teab, äkki kohtad just selles kohvikus oma teist poolt...!

9. Naudi elu!

Tutvumine on protsess, mis võib tuua nii rõõmu kui pettumusi. Kuid tähtsam on hoopis tulemus ning isegi väikesed ebaõnnestumised ei tohiks sinu tuju rikkuda.

Allikas: Kirss.net

KOMMENTEERI!