Üheksa asja, mida tugev naine ei lase mehel kunagi suhtes teha


Üheksa asja, mida tugev naine ei lase mehel kunagi suhtes teha
Foto: depositphotos.com

Maailmas pole midagi võimsamat naisest, kes on enesekindel ja teab oma väärtust. Selline naine ei karda öelda välja oma mõtteid ega võidelda oma õiguste eest. Ta ei ole valmis kannatama suhtes midagi sellist, mis tema enesehinnangut kahandaks või teda alandaks. Siin on üheksa asja, mida alfa-naine ei lase oma partneril kunagi teha.

Alfa-naine on tugev ja suudab ise enda vajaduste eest hoolitseda. Ta on kergesti äratuntav ja paljud tunnevad tema suunas kohest tõmmet. Selline naine võib olla nii sündinud selliselt, et ta tunnetab väga tugevalt, mis on tema õigused kui ka selline, kes on käinud läbi karmidest elu õppetundidest ja jõudnud läbi pöördeliste arengute oma tõelise minani.

Selline naine teab, mida ta väärt on ja ta ei lase end kohelda mitte kellelgi, mitte ühelgi tingimusel halvasti. Kindlasti mitte ka oma partneril. Need on üheksa asja, mida alfa-naine suhtes ei talu:

1. Vabandused, vabandused, vabandused

Kui sellise naise partner toob alatasa põhjendusi, miks üks või teine asi ei saa tehtud või kui alatasa kerkivad esile asjad, mis toovad pettumust, siis pidevast vabandamisest saab üsna pea suhte lõpp. Tugev naine annab oma partnerile loomulikult andeks kui selleks on põhjust. Kui aga vabandamisest saab harjumus, siis kõnnib ta lõpuks lihtsalt minema.

2. Ebakindlus ja pidev kõhklemine

Seotud lood:

Kui mees midagi lubab, siis peaks ta sellest lubadusest ka kinni pidama. Kui aga ühtegi otsust ei suudeta vastu võtta, viimasel hetkel mõeldakse ümber või tühistatakse plaanid, siis peaks mees hakkama mõtlema, kuidas üksi toime tulla. Tugev naine ei soovi enda kõrvale meest, kes ei pea sõna ja kellel puudub igasugune enesekindlus ja teadmine, mida ta tahab.

3. Austuse puudumine

Tugev naine austab iseennast ja tunneb enda üle uhkust. Kui sellist naist alla surutakse või tema suhtes hoolimatult käitutakse, siis leiab suhe üsna kiirelt lõpu. Sellisel naisel on väga kindlad piirid, kust nad ei lase kellelgi üle minna.

4. Liigne kontroll

Tugev naine on iseseisev ja enesekindel. Ta ei vaja, et mees ütleks talle, mida teha, milliseid riideid kanda, kellega suhelda või kus käia. Ta hindab oma otsustamisvabadust piisavalt kõrgelt, et mitte lubada kellelgi end raamidesse suruda. Alfa-naine ei ole see, keda saab kontrollida ja oma alla painutada.

5. Valetamine

Kui mees valetab alfa-naisele, siis võib ta samahästi ka suhte lõppenuks lugeda. Sellised naised on ise ausad, truud ja usaldusväärsed ning nad soovivad enda kõrvale partenrit, kes on samasuguste väärtustega ja kelle peale saab kindel olla.

6. Petmine

Kui partner petab alfa-naist, siis sellega on ka suhe läbi. Tugev naine ei anna valelikule kallimale uut võimalust ja pigista silma kinni truudusetuse kohalt. Kui mees valis kellegi teise, siis tugev naine laseb sellisel mehel minna. Ta ei süüdista iseennast, sest ta teab, et asi ei olnud temas, vaid mehe enda ebakindluses.

7. Manipuleerimine

Kui partner üritab manipuleerida alfa-naisega või tõmmata ta kaasa mingisugustesse emotsionaalsetesse suhte-mängudesse, siis lõpeb see lugu üsna kiiresti. Tugev naine ei lase enda tunnetega mingil moel mängida.

8. Armukadedus

Armukade olemine näitab enamasti seda, et inimene on sisemiselt ebakindel. Kui partner hakkab oma ebakindlustunnet tugeva naise peal välja elama ning teda kahtlustama, siis sellest midagi head ei tule. Alfa-naine ei jäta sõpradega suhtlemata, väljas käimata või oma lemmikkleiti kandmata, selle pärast, et tema partner kahtlustab selle taga midagi enamat.

9. Emotsionaalne vägivald (rääkimata füüsilisest vägivallast)

Alfa-naine lõpetab suhte, kui tema partner hakkab ükskõik mil viisil tema suhtes vägivalda üles näitama. Karjumine, ähvardamised, vaimne terror, alandamine ja kõik muud tegevused, mis hirmutavad ja terroriseerivad naist, lõpevad tugeva naise puhul kiiresti. Sellise inimesega ei nõustu alfa-naine mitte sekunditki kauem suhtes olema.

Loe lisaks: Iga suhe on määratud sulle selleks, et võiksid terveneda

Suguvõsa seadused: pere vägi kui nähtamatu tugi

Karma - sinu valikud kujundavad su elu

Mälestuste võim ja jõud

Mõista oma tundeid: allasurutud emotsioonid ja solvumine toovad kaasa tervisehädad

Energiavahetus: universum sätib kõik tasakaalu

KOMMENTEERI!