Tugev mees pole see, kellel on musklid, vaid see, kes hoolitseb ja hoiab oma naist


Tugev mees pole see, kellel on musklid, vaid see, kes hoolitseb ja hoiab oma naist
Foto: depositphotos.com

Mida saab mees pakkuda naisele? Jõudu, ustavust, austust, toetust, kaitset. Iga naine tahab intuitiivselt olla tugeva ja teadliku mehe kaitse all. Teada, et teda keegi ei peta ega valeta, keegi ei solva, pole vägivaldne ja ta on alati kaitstud. Naine, ilma mehe kaitseta, muutub ise rüütliks ja sõdalaseks, peab olema tugev, ta hakkab võitlema maailmaga, kaitsma ennast ja lapsi, töötama, raha teenima ja iga päevaga eraldub oma naiselikkusest ja naise loodusest, kirjutab Alexis Varnum oma Facebooki lehel.

Tugeva mehe kõrval naine saab lõõgastuda ja rahuneda. Ta teab , et ta on võimsa seina taga, mis kaitseb teda kõikide ebameeldivuste eest ja peamine, et mees kaitseb teda tema enda emotsioonide eest, mis ei lase mõistusel olla rahus.

Kui mees pakub naisele ustavust ja kaitstud tunnet, siis tema naiselikkus puhkeb õitsema. Naine muutub ilusaks, ta on rahuldatud ja õnnelik. Mees pole lihtsalt talle mees, vaid tema ainus kangelane.

Tugev mees pole see, kellel on musklid, vaid see, kes hoolitseb ja hoiab oma naist. Ta omab tarkust, mitte kunagi võidelda naisega. Naine jääb katsetama mehe jõudu ja loob temale ülesandeid, vaatab, kuidas ta saab hakkama, selline on naise loodus. Kuid kui naine näeb, et meest saab usaldada, kui tema sammud naise suhtes on ilusad, siis naine rahuneb ja mees saab veel rohkem boonuseid naise käest.

Naine täidab oma meest energiaga. Mees saab selliseks, millisena näeb teda naine. Kui naine näeb oma mehes hiilgust, ta saab selliseks. See on naise jõu saladus. Esialgu naine katsetab oma mehe liidri omadusi ning pärast täidab teda armastusega ja sisemise jõuga.

Seotud lood:

Allikas: Alexis Varnumi Facebooki leht

Loe lisaks: Naiseliku energia hüljanud inimene ei suuda nautida meelelisi kogemusi, ka mitte seksuaalsust

Milline on sinu seksuaalne olemus?

Kolm suurepärast raamatut, mida võiks lugeda iga naine!

Naiselik veetlus meelitab mehelikkust armastuse ja elu juurde

KOMMENTEERI!