Otsi alati kontakti oma hingega


Otsi alati kontakti oma hingega
Foto: depositphotos.com

Naine ei pea kodus leiba küpsetama, leemekulpi liigutama ja niiti nõelasilma taha ajama. Mees ei pea olema pere ainus leiva lauale tooja, toitja ja katja. Inimväärikus ei sõltu diplomitest, staatusest, ametiredelist ega positsioonist, kirjutab Ilona Karula oma kodulehel Algolemus.com.

See kui vara sa tõused, kui palju töötad või ületunde teed ei näita sinu tublidust. Agarus võib olla liigne ogarus ja vastupidine liigne zen olemine võib olla puhas laiskus ning reaalsuse eest fantaasiatesse põgenemine või vaimsuse taha pugemine.

Inimene on tulnud siia ilma, olenemata soost, kogemusest ja positsioonist, jagama oma andeid, mis voolavad puhtalt, vabalt ja loominguliselt tema hingest.

Kui elada hingest kogu hingele, nii, et meie sees põleb sisemine tuli, pulbitseb kirg ja säriseb elutahe, mil me saame ennast oma annetes vabalt väljendada, siis võime öelda, et elame oma elu maksimaalselt mõttestatult, eesmärgipäraselt ja hästi.

Taaskord jõuame ringiga tagasi oma hinge juurde. Sa otsi kontakti oma hingega ja kõik ülejäänu loksub ise paika. Kui sa ei tea, mis on sinu anded ja tugevused selles kehastuses, siis hingeühendus aitab sellel kõigel ilmneda.

Vali alati see, mis sinuga sobitub ja sinu hing hakkab kõnelema sinuga.

Seotud lood:

Autor: Ilona Karula

Allikas: www.algolemus.com

Loe lisaks: Viktoria Raidos: perekonnas olgu esikohal mees ja naine, seejärel nende suhe ja alles siis lapsed

Naine kui püha graal

Tõeline seksuaalsus: armastus on elav kunst

Kõrgemalt määratud ühendus: kaksikleekide 8 suhteetappi

KOMMENTEERI!