Need on 6 müüti armastusest, mis ei vasta tõele!


Need on 6 müüti armastusest, mis ei vasta tõele!
Milline on ideaalne suhe?Foto: depositphotos.com

Üldlevinud ettekujutus ideaalsest suhtest ei pruugi sugugi vastata tegelikkusele ja kaugeltki mitte kõik armastuse müüdid pole tõesed, vahendab Kirss.net.

Esimene müüt. Et säilitada suhet, tuleb rääkida probleemidest

Pole tõsi. Meeste ja naiste ettekujutus sellest, kui sageli tuleb probleemidest rääkida, erineb vägagi. Ühtlasi pole mehed niivõrd tolerantsed pikkade ja mõttetute jutuajamiste suhtes nagu naised. Et vestlusest oleks kasu, peab ta olema midagi haruldast ning maksimaalselt 5 minutit pikk. Samuti tuleks vältida detaile ning panna rohkem rõhku sisule.

Teine müüt. Vastandid tõmbuvad ning elavad koos kaua ja õnnelikult

Pole tõsi. Tegelikkuses tagab suhte harmoonilisuse ja pikaajalisuse just partnerite sarnasus. Liiga suurte erinevuste olemasolu toob paratamatult konflikte. Miks siis arvatakse, et erinevad inimesed sobivad kooseluks? Sest paljud arvavad, et neil hakkab sarnase inimesega igav ega arvesta sellega, et sellise elukaaslase puhul leiab palju rohkem tegevusi, mida koos ette võtta.

Kolmas müüt. Naised on meestest palju romantilisemad

Pole tõsi. Paljud uuringud on tõestanud, et ka mehed vajavad aeg-ajalt romantikat - lihtsalt on nende ettekujutus romantikast veidi erinev. Näiteks arvab enamik mehi, et suhtes on kõige tähtsam armastus, kuid vastav küsitlus naiste seas samasuurt armastuse väärtustamist ei näidanud.

KOMMENTEERI!