Kui soovid oma ellu kallimat, siis armasta teda juba ette


Kui soovid oma ellu kallimat, siis armasta teda juba ette
Foto: depositphotos.com

Armasta teda enne teie kokkusaamist. Kuna oleme maailmas, kus sarnane tõmbab sarnast, siis saad ainult seda, mida sa ise sisaldad. Igatsusega saad juurde rohkem igatsust, hirmuga hirmu, vihaga viha ja lootusetusega lootusetust. Kui tahad armastust, siis on vaja kas või korrakski seda tunda, et sama saaks hakata rohkem sinu juurde tulema.

Muuda kujuteldavat magnetit, mis su süles istub. Vaata siinkohal üle, mis on armastus, sest tavaliselt hakkavad naised soovima üliromantilisi ja vaimseid asju, mehed aga kirge ja seksi. Saad kõike seda ka, aga vaja oleks kogu paketti. Kui see on see, mida sa tahad. Kui tahad, et elu näitab sulle tervikut osade kaupa, siis see on ka tore mäng.

Hakka vastassugupooles märkama ilusaid ja põnevaid aspekte. Tavaline on see, et näeme seda, mis on valesti või ei sobi. Inimesed käivad suhet otsides ringi ja räägivad kõva häälega, kui nõmedad ja jubedad on mehed või naised. Nii ainult toidetakse oma uskumusi. Lõpeta elimineerimistehnika ja astu jah-poolele. Märka ja tunnusta kõike sinu jaoks huvitavat igas naises või mehes, kes su teele satub. Nii ütled universumile, et oled valmis nägema ja vastu võtma seda, mida tahad. Kujuta ette, et olete 100-aastased, hoiate käest kinni ja teete nalja. Sul on temaga lõbus ja mugav olla. Tema imetleb sind endiselt ja naerab ikka su naljade peale. Mis tunne see oleks?

Seotud lood:

Kujuta ette, et su selja taga seisab 100 meest, või naist, kui soovid suhet naisega. Läheme edasi nii, et oled naine ja sinu selja taga seisab 100 super ägedat meest eri kontinentidelt, eri rahvustest ja erineva nahavärviga. Kõik nad meeldiksid sulle väga, nad on täpselt sinu maitse. Teada on ka see, et sinagi meeldid neile kõigile väga, nad oleksid sust tohutus vaimustuses. Te sobiksite täielikult ja kokkusaamisel kestaks teie õnnelik suhe elu lõpuni. Kuid nad on välja lülitunud nagu biorobotid. Nad on küll elus, aga ei reageeri millelegi, nad ei näe sind. Sina ei näe neid samuti, sest nad on su selja taga, aga sa saad neile midagi öelda, kui tahad. Mida sa neile ütleksid, et keegi neist ärkaks ja sind märkaks?

Sul on neist sajast ainult ühte vaja. Mõtle natuke veel ja ütle endale need võlusõnad. Kas sa ütlesid neile midagi sellist: tule siia, sa oled ilus, tee mind õnnelikuks, sa oled mehine, ma ootan sind. Ega su mõte käsuna ei kõlanud? Mõne su mõtte juures võis keegi neist korraks pea tõsta ja nagu otsides ringi vaadata ja siis jälle pea norgu lasta. Talle tundus, et oleks nagu midagi kostnud, aga seda õiget võlusõna veel mitte. Oleks vaja, et sa hakkad temast mõtlema endast lähtuvalt nagu kuldkala sooviski: mina olen valmis! Hakka ütlema, milleks sa valmis oled: ma olen valmis armastust ära tundma, olen valmis selleks, et armastus kestab, selleks, et ma oskan, selleks, et ma julgen ja tean. Mina armastan.

Enne seda on maailm tagurpidi ja su elu armastus ei saa sinu juurde tulla. Keegi teine peale sinu ei saa võtta vastutust su õnne eest, sest see pole võimalik.

Katkend on pärit kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Tiina Tiituse raamatust "Armastuse varjatud saladused"

Loe lisaks: Armastuse tunne on kõige suurem tervendaja

Sina oledki armastus

Need on sinu tähemärgile iseloomulikud omadused, mis su suhet tasapisi õõnestavad

Pane peopesad kokku ja vaata, mida armastusejoon näitab sinu romantiliste suhtete kohta

KOMMENTEERI!