Kas tõukad meest eemale teda taga ajades?


Kas tõukad meest eemale teda taga ajades?
Foto: depositphotos.com

Kas sa jooksed mehe järele ilma seda isegi teadmata? Kui sa jooksed mehe järelei, siis sa mitte ainult ei lükka teda tahtmatult eemale, aga lõppude lõpuks ei anna sa talle võimalust näidata, mida ta tõeliselt sinu vastu tunneb.

Ja siiski teades, kui frustreeriv on istuda ja lasta mehel lihtsalt minna. Me tahame, et mees teaks, et oleme temast huvitatud. Me tahame teha seda talle lihtsaks, et ta meid jällegi välja kutsuks. Me tahame tunduda entusiastlikud ja muretud.

Me teame, et me ei peaks mehe järele jooksma, aga siiski me teeme seda erineval moel, isegi teadmata, et seda teeme.

Me arvame, et olla sõbralik on sama, mis näidata mehe vastu üles huvi. Me oleme õpetatud mõtlema, et kui me käitume “tavaliselt”, siis mees ei pane tähele, et me tegelikult teda taga ajame.

Aga tõde on, et me siiski teeme seda. Ja kui me teeme asju, mis tunduvad, nagu me ajaks meest taga, kaotab mees huvi. Mees tunneb end lämmatatuna ja see tundub agressiivne “vibratsioon” sinu poolt , mis ei tee midagi sellist, mis inspireeriks meest tahtma sinuga lähedaseks saada.

Siin on mõned asjad, mida meie arvame sõbralikeks, aga tegelikult on hoopis asjad, mis tunduvad mehe tagaajamisena:

Seotud lood:

Sa helistad mehele ennem kui tema sulle helistab. Siia alla kuulub ka talle helistamine kui sa kuulsid või lugesid midagi huvitavat, või kui sa tead, et kusagil esines hea bänd või keegi rääkis sulle mõnest toredast üritusest, kuhu sa tahtsid meest kutsuda - kõik erinevad teemad. Ka see, et talle helistada, et küsida, miks ta ei ole sulle helistanud.

Kontakti algatamine. E-mailimine, sõnumi saatmine läbi telefoni või Facebook-i, saates talle armsa kaardi, tema maja juures peatumine või mis iganes võimalus, et luua temaga kontakti.

Tehes ettepanekuid plaanidesse. Kutsudes teda sinuga ühinema, või mis iganes muu viis, kus sa käitud, nagu oleksid teie suhte “sotsiaalne direktor”.

Küsida, kuidas tal läheb. Kaasa arvatud see, kui sa küsid tema käest, kuidas ta tunneb end sinu või teie suhte koha pealt.

Need on asjad, mida me teeme isegi sellele mõtlemata. Need on asjad, mis tunduvad meile loomulikud ja me võtame neid kui lihtsalt sõbralikke tegusid. Ja selle tuumaks on tegelikult üks hirm - hirm, et me kaotame mehe ilma, et ta oleks teadnud, et olime temast huvitatud.

Ja mitte miski sellest ei saa olla kaugemal tõest.

Iga asi selles nimekirjas on sama, mis panna silt sinu rinnale, et sa oled “hädaline", see tundub väga meeleheitlik. Ja see on talle lihtsalt mitteatraktiivne.

Mehele võib sinu käitumine sellisel moel meeldida. Ta võib isegi olla sellest meelitatud. Tal ei ole võib-olla kedagi teist silmapiiril ja ta võib sinuga deitida. Ja sa võid talle isegi väga meeldima hakata. Ja te võite isegi suhtesse minna.

Aga sa ei saa kunagi teada, mida ta tõeliselt sinu vastu tunneb.

Tõlkis: Triin Katriin

Allikas: Havetherelationshipyouwant.com

KOMMENTEERI!