Astroloogia ja tunded: sinu sodiaagimärk näitab, mida pead 2019. aastal oma armuelus muutma!


Astroloogia ja tunded: sinu sodiaagimärk näitab, mida pead 2019. aastal oma armuelus muutma!
Foto: depositphotos.com

Armastuses ei ole alati sirged teed ning tihtipeale võib südameasjade käänulistel radadel eksida, komistada ja kukkuda. Loe, mis on need muutused, mida alanud aastal peaksid tegema, et sinu südameasjad paremini ja valutumalt laabuksid.

Veemärgid - Vähk, Skorpion, Kalad

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

On aeg ennast kehtestada! Ära lase teisel sinu tundeid jalge alla tallata ega sind ära kasutada, ükskõik kui palju sa neist inimestest hoolid. Kui sa tunned, et vajad distantsi ja rahu, siis lihtsalt võta teadlikult endale aega. Ära muretse, mitte keegi ei kannata selle tõttu, et sa endale rohkem aega ja hoolitsust pühendad.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

On aeg panna paika piirid ja jääda endale kindlaks. Kas oled end leidnud mõtlemast, et soovid proovida midagi muud või tahaksid, et asjad oleksid teisiti, kuid ometi oled loobunud proovimast muutusi ellu viia, sest pelgad teiste reageeringut? Ära unusta, et elad vaid üks kord ja selleks, et kogeda neid imesid, mida elu ja armastus sulle pakuvad. Ära suru oma soove alla, vaid julge oma tõeline olemus valla lasta!

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Loobu soovist kõike kontrollida! Alati ei pea asjad minema nii nagu sina tahad või loodad. Tegelikult oleks see ju isegi igav? Õpi võtma asju vabamalt ja andma oma partnerile rohkem hingamisruumi. Kui oled nõus vahelduseks ohjad enda käest ära andma, siis võid üllatusega märgata, et midagi halba ei juhtunudki ja sinu stressitase vähenes märgatavalt.

KOMMENTEERI!