Armastus on tähtedelt tulvav vesi


Armastus on tähtedelt tulvav vesi
Foto: depositphotos.com

Kuulamine on armastus, rääkimine on väljendus kuuldust ja puudutus on tema maisele plaanile avanemine. Kes suudab uskuda, see on jõudnud armastuse väravani ja naine on see, kes mehe sealt läbi laseb. Kuid üksinda naine seda väravat ei leia - mees viib ta sinnani ning põlvitab ta ees andununa.

Ühendudes vendade õdedega erisugustest ajastuste kihistustest ehk eludest, kus koos on loodud jumalikku plaani Maa peal, on võimalik saabuda kooshelisemisele, kus täitub hing varasema infoga ja tekib võimalus väljendada universumi keelt papüürusel.

Kommipaber, mis avaneb vaatleja sõrmede vahel, on nagu DNA spiraal, kuhu on kätketud sügav teadmine ja kuidas temaga talitada. Selle efekti võib esile kutsuda hinge õe/vennaga kohtumine, kelle silmades peitub ilmatu ürgne tõde ilmaruumi poeesiast ja rütmikast. Läbi meenumise võivad avalduda oskused, mis olid ammu varjul, kuna unustuse loor on tihe ja varjuline.

Koos seades sammud uue tuleviku poole "para la nueva vida" saavad sõpradest arhitektid, kelle käte ja jalgade all valmib kujundlik kunst, mis ehitab struktuuri rahumeelsele maailmaajastule ja aitab leida sügavaimat tõde lihtsaimates tegevuste. "Olgem valmis kohtuma armsamatega, kes on juba ammu kadunud, kuna me unustasime nende meeldivad naeratused, säravad silmad ja puhtad mõtted, kuid ma luban, et kohtume taas!"

Sekhma ehk hilisemas keeles Sema tähendab armastuse vibratsiooni kuulamist, mida võib näha Sufide pöörlevates liigutustes ja lugeda arameakeelsetes lugudes. Jumal lõi sõnaga universumi ehk tema hääl koosnes armastuse võnkuvast kõlast ja sai alguse ilu, mis on piiritlematu ning iseennast lõpmatusesse loov.

Seotud lood:

Armastuse kunsti suurim võlu ning raskus on teise tõstmine taevasse ja jäädes teda hoidma ilma ootamata midagi. Tingimusteta olek loob ruumi puhtusele, mis puudutab südame ruumi, ehk aitab valgustada sisemised ämblikuniidid. Kuid järsk valgus võib pimestada ning muuta nägemise võimatuks. Siis aitab hell puudutus, mis juhatab kogeja rahu sadamasse.

Tundes üksolemist armastatuga võib õppida sosistama, mida kutsutakse armunute keeleks, sest iga märk on vaevumärgatav värin ehk alus teleempaatilisele suhtlusele, mida juba mõned vanemad harrastavad lastega.

Autor: Simo Santeri Virtanen

Allikas: Simo Santeri Virtanen Facebooki leht

Loe lisaks: Armastuse tunne on kõige suurem tervendaja

Tõelise armastuse 4 koostisosa Buddha õpetuse järgi

Mis on armastuses päriselt oluline?

KOMMENTEERI!