3 põhjust, miks edukad naised meeste osas läbi kukuvad


3 põhjust, miks edukad naised meeste osas läbi kukuvad
Foto: depositphotos.com

Kas oled naine, kellel elus on palju toimumas erinevates valdkondades, aga mitte meeste ja suhetega? Kas mehed lõpetavad sulle helistamise ja tõmbavad peale paari kohtingut tagasi või hoopis ütlevad, et nad ei ole huvitatud või ei tunne sinuga seda õiget keemiat? Sinu intelligentsus ja ambitsioon võivad olla viinud sind sinna, kus sa oma elu ja karjääriga parasjagu oled, aga miks ei ole need samad väärtused ka mehele atraktiivsed?

Tõde on see, et edu ja iseseisvus on tegelikult meestele naiste puhul atraktiivsed näitajad. Mehed ei ole heitunud tarkadest naistest. Kuid nad saavad heituda pigem sellest, kuidas sa mehesse suhtud. Sa võid armastuses läbi kukkuda hoopis oma energia tõttu, mitte selle tõttu, et sa oled arukas ja tegutsete koos.

Läbikukkumise tee nr 1: võtad mehelt tema mehelikkuse

Kui sa oled edukas naine, siis tähista oma edu ja õnne! Juhi kõike, mis seostub sinu tööga: ole kindel, ole sitke, ole juhtiv ja multi-funktsioneeriv. Aga kui sa oled mehega kohtingul või kodus või lihtsalt veedate koos aega, siis ära püüa teda juhtida.

Selle põhjus, et sa püüad meest manageerida, võivad olla energeetilised. Näiteks võib mees rääkida sulle oma probleemidest ja sina ütled: “sa peaksid tegema seda” või “kui mina oleksin sina, siis mina nii ei teeks…”. See tekitab mehes tunde, et ta on juhitud nii nagu ta oleks laps ja sina oleksid tema ema. See ei ole mehele hea tunne. Ta tahab end tunda austatuna ja imetletuna, mitte tunda, et oled tema ema. Sa saad anda mehele teada, mida sa tahad ja pead lihtsalt ütlema: "mulle meeldiks see" või "ma seda ei soovi" või "see tundub mulle hea".

Seotud lood:

Üks kindel tee, kuidas mees kaotab sinu vastu huvi, on mängida oma tugevuse peale, oma edule ja võimekusele, kuna me arvame, et mehed võistlevad meiega ja soovivad olla meist kõiges paremad. See lihtsalt ei ole õige!

Läbikukkumise tee nr 2: üritad suhte kurssi pidevalt navigeerida

Naiseks olemine tähendab võtta enda elu eest vastutus, aga lastes mehel suhet juhtida. See kõlab veidralt ja ebaõiglaselt, aga siin on uus viis, kuidas sellele vaadata: kui mees tõmbub meist eemale, siis tema järele joostes proovides teda "ära rääkida" selleks, et teda täie jõuga tagasi enda ellu tõmmata võrdub surmasuudlusega sinu suhtele, mitte sädemega, mis taas-sütitab teie suhte.

Jäta juhtimine kõigeks, mis on väljaspool sinu suhet mehega - juhi parem oma aega, oma raha, oma tööd ja oma keskkonda. Aga järgmisel korral, kui sul on kiusatus, kuhu see suhe läheb - ütle endale stop! Vaata oma südamesse ja kehasse selleks, et leida ja jagada pigem seda, mida sa tunned.

Läbikukkumise tee nr 3 - teed liiga palju

Üks puudus selle juures, et oled väga tubli tegija, on see, et targa naisena sa tead, kuidas tohutult palju korraga ära teha. Sest aegajalt on kergem teha kõike ise, mitte oodata meest, et ta midagi ära teeks.

Seda saad muuta, kui lased end mehe poolt üllatada ja mitte ise liiga palju teha. Lase mehel otsustada, kuhu ta tahab, et suhe liiguks. See võid alati suhtest lahkuda, kui sulle ei meeldi, kuhu asjad liiguvad (või ei liigu).

Tõlkis: Triin Katriin

Allikas: Havetherelationshipyouwant.com

Loe lisaks: Tšakrapaarid - millises suhtes oled sina?

Hoia oma armastust: 11 eduka suhte reeglit

5 nippi, kuidas muuta oma suhe kõrvalsuhtekindlaks

Mis seob sind kallimaga? Kas kirg, armastus, sõprus või hingesugulus?

7 viisi, kuidas avada oma südametšakrat

Kas sina teadsid? Vaata, kuidas erinevad hingesugulased ja kaksikleegid

Sodiaagimärgid ja suhted: kuidas sa kohtled oma endist kallimat?

KOMMENTEERI!