NÄDALA TAROSKOOP | Võti vabadusse on sinu käes!


NÄDALA TAROSKOOP | Võti vabadusse on sinu käes!
Foto: depositphotos.com

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on karikate kolm ja saatan. Alanud nädal toob kaasa emotsionaalse aja, kus sinu elus kerkivad üles teemad, mis vahepeal on unustuse hõlma vajunud. Võid kohtuda mõne minevikust pärit inimesega, kes elustab vahepeal kaduma läinud tunded. Samuti võid kokku puutuda mingite tunnete või mõtetega, millest oled vahepeal kas üle olnud või siis need lihtsalt enda jaoks unustanud. Nüüd on aeg vaadata sügavamale, et näha kõige, mis sinu elus toimub, tõelist tähendust. Paljud asjad, mis esmapilgul tunduvad tähtsusetud kokkusattumused või tühised sündmused, omavad sinu eluteel siiski olulist rolli. Tihtipeale juhatavad just nö negatiivsed kogemused ehk olukorrad, kus asjad ei ole läinud nii nagu sa soovisid, sind millegi sellise juurde, mis annab sulle võimaluse näha asju hoopis uue nurga alt ning seeläbi kasvada, areneda ja õppida enda kohta midagi juurde. Paljud teemad, mis hetkel üles kerkivad, on just seotud vabanemisega. Olgu selleks, mille juurest edasi liigutakse mõni mõte, tunne, elusituatsioon või inimene. Kõige olulisem on, et mõistetaks - võti vabadusse on sinu enda käes. Otsi see võti üles ja kasuta seda. Vabasta ennast kõigest, millel on aeg sinu juurest edasi liikuda.

Suhete osas võivad tõstatuda teemad, mis on nö samad vanad valupunktid, mis alatasa ärritavad, vahel vähem, vahel rohkem. Igal juhul peaksid meeles pidama, et pingelises olukorras mõeldud mõtted ja välja öeldud sõnad ei ole need, mis sind tegelikult edasi viivad. Ning enamasti puudub neis ka sügavam tõde, kuna kõik see on tulnud alateadlike hirmude, ärrituse või tüdimuse pealt. Anna endale aega, enne kui võtad mingi seisukoha. Kui lähed arutama mõnda keerulist olukorda, siis pane see kasvõi enda jaoks kirja, kui tunned, et nii on kergem mitte pidepunkte kaotada.

Seotud lood:

Töö- ja rahaasjade olukord on endiselt keerukas. Lähiajal suuremat sorti muutusi paremuse poole ees ootamas ei ole, seetõttu peaks õppima hakkama saama ja elama päev korraga arvestades pingelist situatsiooni, mis üleüldiselt valitseb. Võib olla, et sul palutakse asuda teisele tööle või võtta enda tavakohustustest erinevaid ülesandeid enda kanda. Katsu selle kõige juures otsida võimalusi, kuidas ilma suuremaid kahjusid kannatamata hakkama saada. Oluline on inimestega suhtlemine, rääkimine, oma mure või probleemide jagamine. Nii on võimalik, et keegi, kes soovib ja saab aidata, kergendab olukorda.

Tervise osas tuleb praegu enda eest lausa igapäevaselt hoolitseda. Väga oluline on tegeleda enda vaimse ja emotsionaalse olukorraga. Ära jää üksi oma muredega. Praegu on oht ka sattuda erinevate sõltuvuste küüsi, alates ülesöömisest ja alkoholiga liialdamisest, kuni veel tõsisemate teemadeni. Ennast tuleb hoolega hoida. Leia iga päev midagi, mille üle rõõmustada ja tänulikkust tunda.

KOMMENTEERI!