NÄDALA TAROSKOOP | Võta endale teadlikult aega, et leida sisemine rahu


NÄDALA TAROSKOOP | Võta endale teadlikult aega, et leida sisemine rahu
Foto: depositphotos.com

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 9. - 15. juuli

Nädala energiaid esindavad karikate kümme ja mõõkade neli. Käesolev nädal toob endaga kaasa mitmesuguseid emotsioone, mille kallal tuleb tööd teha. Võid tunda, et hoolimata sellest, et kõik on justkui pealtnäha hästi, kripeldab miski endiselt sinu südames. Lea endale aega, et võtta vaikusehetk, mis laseb sul mõelda, mis suunas sa hetkel liikumas oled. Mõtle, kas need teemad, mille üle muretsed, on üldse sinu poolt kontrollitavad. Kas oled olnud enda vastu üdini aus, kui oled võtnud viimasel ajal otsuseid vastu? Kas oled rääkinud seda, mida su süda tõesti tunneb? Tegele just nüüd oma emotsioonidega, sest praegused energiad aitavad sul pääseda oma mõtete, tegude ja sõnade tagamaadele lähemale. Kui õpid iseennast paremini tundma, siis suudad mõista ja aktsepteerida paremini ka maailma enda ümber.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on kuu. Tunned nüüd, kuidas sul on palju motivatsiooni ning julged unistada suurelt. Sinu sisetunne töötab täistuuridel ning tänu sellele oled tundlikum ja intuitiivsem kui tavaliselt. See laseb sul ühel poolt eksimatult ära tunda õiged valikud, kuid teisalt toob ka sinu alateadvuse varjatud hirmud päevakorda. Kui suudad end tasakaalus hoida ja ära tunda, mis on õige emotsioon ja mis pelgalt sinu hirm soovimatu ees, siis suudad avada enda jaoks ukse uue ja parema eluetapi juurde.

Seotud lood:

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib mõõkade kümme. Nüüd oled muutuste tuultest kantud. Sinu elus on nii mõndagi, mis hakkab oma aega ära elama ning millest võiksid vabaneda. Muutused ei ole kerged ja oluline roll on siin sinu enda valikutel ja meelestatusel. Kui klammerdud tuttava ja turvalise külge ning väldid iga hinna eest muutusi, siis ei saa ka sinu elus midagi paremaks minna. Õpi lahti laskma ja võta kõik uus, mis saabub, vastu avatud meelega.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädalat iseloomustab müntide kaks. Elu toob sinu teele mitmeid uusi võimalusi ja põnevaid pakkumisi. Sinu ülesandeks on teha tark valik, olles samal ajal võimalikult avatud uuele ja senitundmatule. Kui suudad elu võtta mänguliselt ja kergelt, siis oskad näha ka spontaansetest otsustest tulenevaid huvitavaid võimalusi, et unistustele lähemale jõuda.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädala kaardiks on ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab kohtupäev. Nüüd on saabunud aeg vabastada end kõigest sellest, mis sind enam ei teeni. Kui sul on negatiivseid mõttemustreid, mõni halb harjumus, millest soovid vabaneda või sassis suhted, siis just nüüd on hea aeg, et nendega tegeleda. Vabane mineviku taagast kerge südamega ja alusta soovi korral puhtalt lehelt.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku tugevus. Sel nädalal tegeled teemadega, kus pead mängu panema oma vaimse ja emotsionaalse tugevuse. See võib tähendada nii rasked jutuajamisi mõne töö- või eraeluga seotud teema osas, kui ka julgust näidata välja oma tõelisi tundeid. Selleks, et julgeksid olla tõeliselt sina ise, koos oma nõrkuste ja vigadega, pead vahel kogu oma sisemise jõu kokku võtma. Kuid olles seda teinud, leiad alati, et asi on seda väärt. Sest vaid nii saad sa liikuda edasi oma tõelisel südamega rajal.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Loe veel

Nädalat iseloomustab müntide üheksa. Oled oma elus jõudnud etappi, kus pea kõik, mis sind ümbritseb on tuntud, turvaline ja stabiilne. Selleks, et tuua ellu vaheldust, pead sa astuma julgelt mugavustsoonist välja ja katsetama midagi sellist, mis on sinu jaoks täiesti uus ja tundmatu. Pane end proovile ja esita endale väljakutseid, nii äratad oma keha ja vaimu taas elule.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade kuninganna. Nüüd juhindud eelkõige oma sisemisest tarkusest. Sul on kiire taip, rikkalikult häid ideid ja tahe omandada uusi kogemusi. Praegu ei lase sa end ka alateadlikest hirmudest heidutada ega pane ette roosasid prille. Suudad hoida jalad kindlalt maas. Selline pakett on eelduseks, et viia ellu suuri asju. Kasuta praegust aega, et oma salajasemaid unistusi realiseerida.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade seitse. Nüüd pead oma emotsioonidega tõsiselt tegelema. Tunned end millegipärast ebakindlalt ja ohustatuna. Parim, mida teha saad, on katsuda rahuneda ning uurida välja, mis on see, mis sind tegelikult häirib ja muretsema paneb. Enamus juhtudel märkad, et sa oled ise asjad enda jaoks hullemaks mõelnud ning tõsiseks muretsemiseks ei ole absoluutselt põhjust.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade neli. Nüüd on aeg elust rõõmu tunda ja nautida kõike head, mis saatus sinu teele on toonud. Ära karda loobuda tuttavast ja turvalisest ümbruskonnast, astu julgelt oma tavapärasest mugavuststoonist välja ja lase elul end üllatada. Spontaansus ja lapselik uudishimu viivad sind praegu põnevate seiklusteni.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädala kaardiks on müntide äss. Nüüd on saabunud majanduslikult väga head ajad - esiplaanil on töö ja rahaga seotud teemad. Tegutsemist on palju, kuid sinu panus saab ka tõeliselt vääriliselt tasutud. Lisaks hindamatutele kogemustele ja tulevikuks olulistele suhetele saad sa ka arvestatavat rahalist kasu, mis annab sulle tuleviku osas kindlama tunde.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Nädalat iseloomustab karikate viis. Nüüd oled sentimentaalsem ja melanhoolsem kui tavaliselt. Keskendud pigem sellele, mis su elus ei ole hetkel tasakaalus ja harmoonias. Ära lase end hingepiinadel liigselt närida, vaid leia üles tänases päevas rõõm ja ilu, mis sind taas positiivsele lainele viiksid.

Loe lisaks: ALKEEMIA TAROSKOOP JUULIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Inimelu üheksa lihtsat reeglit

12 karmi elutõde, mida me ei soovi tunnistada, kuid mis on tõsi

Kas sa ainult unistad või elad juba oma unistuste elu?

11 tarkust, mida rasketel hetkedel meeles pidada

LEIA MUINASJUTULINE ARMASTUS: sinu sodiaagimärk näitab ära, milline peab olema sinu unelmate kallim!

KOMMENTEERI!