NÄDALA TAROSKOOP | Võta aeg maha ja tegele oma emotsioonidega


NÄDALA TAROSKOOP | Võta aeg maha ja tegele oma emotsioonidega
Foto: depositphotos.com

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 23. - 29. september

Nädala kaartideks on mõõkade kaks ja mõõkade kolm. Nüüd liigub elu põhirõhk oma emotsioonide kogemisele. On aeg oma tunnetel lasta välja pääseda, mitte hoida neid endas või alla suruda. Kui sul on olnud muresid, hirme ja probleeme, siis nüüd võiksid nendega tegeleda. Elu asetab sinu teele olukordi, mis lausa sunnivad sind endasse vaatama ja endale tunnistama, mis sulle meeldib, mis meelehärmi teeb või millega sul on keeruline suhe.

Praegu ei tasuks mõtlematult edasi tormata, vaid tuleks teadlikult õppida hindama ja nautima teekonda, millel kulged. Hetkel on hea aeg iseendaga tegelemiseks - rikasta oma sisemaailma - käi kinos, teatris, näitustel või kontserdil; rahusta oma meelt - mine loodusesse ja tunneta ühtust maa, taimede ja kosmosega; õpi tundma ja käsitlema oma keha - mine massaaži, trenni või pane enda võimed proovile.

Tööasjade osas tasuks sul nüüd pigem kannatust varuda ja lihtsalt anda oma parim. Ette võivad tulla viivitused ja inimesed ei tee sinuga sellist koostööd nagu ootad. Selles osas pole praegu sinu võimuses midagi ära teha, lihtsalt anna asjadele aega areneda ja säilita kaine meel. Raha kulutamise osas tasuks praegu hoida tagasihoidlikku joont. Mõned raha laekumised võivad viibida kauem kui ootad ning see võib sind seada keerukasse olukorda.

Seotud lood:

Armuasjades ootab sind ees aeg, kus asjad ei laabu just kõige lihtsamalt, kuid kui oled nõus oma emotsioonide ja suhte valupunktidega tööd tegema, siis saad praeguse aja oma kasuks keerata. Nüüd joonistuvad välja need teemad, mis on sul juba mõnda aega mõttes mõlkunud. Kui soovid tõesti muutusi, siis tasub nüüd tegutseda. See ei tähenda, et pead ette võtma midagi väga pöördelist, alusta kasvõi väikestest sammudest ja liigu tasapisi selle suunas, millest oled unistanud.

Tervise osas on praegu oluline, et sa ei kaotaks optimismi. Positiivne mõtlemine on kõige alus ning kui sinu meel on rõõmus ja hing rahul, siis on ka sinu üldine enesetunne hea. Hoolitse enda eest nii nagu hoolitseksid selle inimese eest, keda sa üle kõige armastad. Luba endale piisavalt liikumist, tervislikku toitu, puhkust ja naudinguid.

Imelist nädalat!

KOMMENTEERI!