NÄDALA TAROSKOOP | Võta aeg maha ja alusta puhtalt lehelt


NÄDALA TAROSKOOP | Võta aeg maha ja alusta puhtalt lehelt
Foto: depositphotos.com

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala ülevaade 20. - 26. aprill

Nädalat iseloomustavad mõõkade neli ja mõõkade äss. Tunned, et vajad pausi sellest, mis sinu elus hetkel toimub. Soovid võtta aja maha ja alustada puhtalt lehelt. See ei pruugi olla lihtne, sest kõik ümbritsev ei kao niisama su elust, vaid nõuab tähelepanu ja tegelemist. Kui soovid muutusi, siis pead olema valmis selleks, et alguses tuleb vaeva näha, olla kindlameelne ja ka valmis kokku puutuma ebamugavustega. Kui sind kannustab aga hea idee, mis annab motivatsiooni, siis suudad ka kõige keerukamate teemadega toime tulla. Kui hoiad oma mõtted positiivsed ja tead, mis on sinu eesmärk, siis suudad seda ka saavutada. Hetkel ongi sinu jaoks kõige olulisem see, et sul oleks midagi, mille suunas liigud. Hoia teadlikult ja igapäevaselt tegutsedes endast eemale negatiivsed mõtted ja muretsemine ning leia endale neid tegevusi, mis tekitavad sinu rõõmu, tänulikkust ja armastuse tunnet.

Selleks, et suhted toimiksid, pead julgema oma emotsioonidest rääkida. Kui tunned hirmu, armukadedust, üksindustunnet või vastupidi, liigset survet ja ahistustunnet, siis leia õiged sõnad ja ütle see välja. Kui räägid oma vajadustest ja soovidest, siis on sinu lähedastel sind lihtsam mõista. Pead mõistma, et olles aus ja avatud, suudad sa palju edukamalt ja paremini oma kõiki suhteid hallata, olgu need eraelulised või ka tööalased.

Seotud lood:

Tööasjade osas tasub hetkel teha plaane tulevikuks. Kuna paljud teemad on ootel ning paljude inimeste jaoks on hetkel töö ja rahaga seonduvad asjad väga keerulised, siis tuleks leida alternatiivseid võimalusi. Otsuseid vastu võttes tuleks lähtuda praktilisest meelest ning miks mitte konsulteerida ka mõne hea sõbra või spetsialistiga, kes oskaks nõu ja jõuga abistada.

Tervise osas tasub praegu keskenduda positiivsele mõtlemisele ning uute heade rutiinide sisseharjutamisele. On hea aeg suitsetamisest, ebatervislikust toidust või muudest halbadest harjumustest loobumiseks. Hoolitse enda eest õrnalt ja armastavalt, ära unusta oma meele rahustamisega tegeleda ning vii muutusi sisse samm sammult.

KOMMENTEERI!