NÄDALA TAROSKOOP | Viljakad ja loovad energiad toovad sinu ellu uusi mõtteid ja tundeid


NÄDALA TAROSKOOP | Viljakad ja loovad energiad toovad sinu ellu uusi mõtteid ja tundeid
Foto: depositphotos.com

Uuri järgi, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 3. - 9. juuni
Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad karikate paaž ja keisrinna. Nüüd on tunda, et kõik viljakad, naiselikud ja loovad energiad on taas pead tõstmas ning inspireerivad sind laskma valla oma loovust ja kasutama intuitsiooni. Sa suudad oma erinevate eluvaldkondade vahel leida tasakaalu ja harmoonia. Sa leiad endas jõudu tegeleda ka nö raskete teemadega, mis on eelnevalt olnud sinu jaoks ületamatud. Just praegu suudad vaadata iseennast ja ka teisi läbi armastuse prisma ning oled leebe, mõistev ja kaastundlik.

Inimsuhted laabuvad sel nädalal ladusalt ja suudad hästi leida oma lähedastega ühise keele. Armuelu osas on oodata aktiveerumist. Tunnetad hästi, mida hetkel vajad ning oskad ja julged seda ka soovida ja küsida. Universum toob sinu teele põnevaid kohtumisi, mis äratavad sinus taas vahepeal rahulikuks sumbunud leegi.

Kasuta praegust perioodi, et anda oma kehale ja meelele just seda, millest oled puudust tundnud. Turguta ja hellita ennast kõige heaga, mis sind rõõmustab ja sinu akud taas täis laeb. Ammuta väge loodusest ja tegele lõõgastavate praktikatega.

Imelist nädalat!

KOMMENTEERI!