NÄDALA TAROSKOOP | Tunned, et soovid mineviku maha jätta ja alustada puhtalt lehelt


NÄDALA TAROSKOOP | Tunned, et soovid mineviku maha jätta ja alustada puhtalt lehelt
Foto: depositphotos.com

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala ülevaade 18.- 24. 05

Nädala kaartideks on maag ja müntide paaž. Nüüd pead hoolega järgi mõtlema, kuidas kasutada oma õigusi, oskusi ja vabadusi. Võid tunda, et soovid muuta kõike seda, mis sind viimasel ajal on häirinud ning alustada uuelt ja puhtalt lehelt. See on hea, kui teed seda korralikult järele mõeldes ja hoolikalt oma samme sättides. Kui aga teed midagi lihtsalt sellepärast, et tahad muutusi ja suuremat vabadust, siis võib sind saata ainult ajutine ja näiline edu. Ära lase end eksitada ning kaasa haarata sellistesse ettevõtmistesse, mille osas sa vähegi kahtlusi tunned. Pigem toimi rahulikult ja samm korraga. Tähele tasub panna ka universumi poolt saadetud märke. Kui mõni asi ikka ei ole sulle mõeldud või sa ei peaks midagi tegema, siis saad selle kohta kindlasti märguandeid. Seega, hoia silmad lahti.

Suhete osas on nüüd kätte jõudnud aeg, kus pead end avama. Tihti tunduvad suhted lihtsamad, kui sa ei näita välja oma tõelisi tundeid ja käitud etteantud normide kohaselt. Kuid sel juhul pead sa tihti oma mõtteid varjama, arvamusi pehmendama ja oma emotsioone tagasi hoidma. Nüüd tasub olla julge ja öelda välja see, mis on sinu tegelik tõde. Seda tehes tuleb muidugi arvestada teiste tunnetega. Ole hooliv, tähelepanelik ja suhtu teiste mõtetesse ja tunnetesse alati austusega.

Seotud lood:

Töö- ja rahaasjade osas on näha edasiminekuid. Võid saada mõne põneva pakkumise või lausa uue töökoha. Kõike, mis su teele satub, et tasu muidugi kohe kahel käel vastu võtta. Tutvu enne oluliste sammude tegemist alati hoolikalt tingimustega, et veenduda, kas asi on väärt oma aja ja energia panustamist.

Tervise osas tunnetad hetkel ise väga hästi, mida vajad, et end hästi tunda. Kui sa tead, mis sulle hea enesetunde tekitaks, siis tasub seda ka teha, mitte ainult sellest mõelda. Paljud teavad küll, mida tegema peavad aga sinnapaika see jääbki. Kui soovid tõesti muutusi, siis alusta kohe, mitte ära oota uut päeva, uut nädalat või uut kuud. Tervise ja harmoonia saavutamiseks pööra tähelepanu nii oma kehale kui meelele, sest inimeses on kõik seotud.

KOMMENTEERI!