NÄDALA TAROSKOOP | Tuleb leida tasakaal väliste impulsside ja sisemise tarkuse vahel

 (2)
NÄDALA TAROSKOOP | Tuleb leida tasakaal väliste impulsside ja sisemise tarkuse vahel
Foto: depositphotos.com

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on müntide paaž ja ülempreester. Tunned, et soovid ühelt poolt end lahti raputada seisvast energiast ja negatiivsetest uudistest, mis kõikjal sulle vastu vaatavad. Teisalt aga tahaksid vältida hulljulgeid samme ning soovid käituda õigesti. Kõige keerulisem küsimus hetkel ongi - mis on õige käitumine. Sa ei tea, kas usaldada väljast tulevaid impulsse või seda, mida ütleb su sisetunne. Ning isegi siis kui usaldad eksimatult oma sisehäält, tunned pidevat välist survet, mis justkui prooviks sind igati ümber veenda. Nüüd on oluline, et suudaksid tulla enda keskmesse ja leida rahu, mida ei loksuta väline pidev hirmu- ja ebakindluse energia. Seda on keeruline teha, kuid see on ainus, mis hetkel pinnal püsida aitab.

Suhete osas võib ette tulla ootamatuid olukordi, kus seisad silmitsi valikutega. Need võivad olla nii eetilised valikud, kus pead otsustama, milline käitumine on aus ja õige, kuid ka päris elukorralduslikud valikud. Nüüd võib toimuda nii suhete purunemisi kui tõsiseid kriisi. Väldi mõtlematut käitumist ja ära tee ei igavusest, hirmust ega mõnest muust negatiivse alatooniga tundest ajendatult midagi mõtlematut.

Tööalaselt tasub nüüd liikuda edasi vaikselt ja pigem alalhoidlikult. Isegi kui tekib tunne, et võiks riskida ja võtta vastu mõni sellise väljakutse, mille lõpptulemus võib olla sinu jaoks nii suurepärane võit kui kaotus, siis pigem jäta see samm tegemata. Katsu olla paindlik ning proovi leida võimalus oma rahaasjade osas pinnalejäämiseks mõnel sellisel viisil, mis ei tekitaks võlgu, inimestevahelisi pingeid ega pettumust.

Tervise osas peab nüüd oma emotsioonidele piisavalt tähelepanu pöörama. Kui kogud oma mure, pettumuse ja hirmu endasse ning üritad teha halva mängu juures head nägu, siis tegelikkuses teed sa pikemas plaanis enda jaoks asju halvemaks. Isegi kui tunned, et sa ei taha kõiki neid negatiivseid mõtteid ja tundeid valla päästa, sest sa ei suuda nendega tegeleda, tee seda siiski. See võib esialgu küll mõjuda sulle üsna rängalt, kui kui tuled sellest puhastustulest läbi, siis saad kergemalt hingata ning tunned end tugevamalt kui varem.

KOMMENTEERI!