NÄDALA TAROSKOOP | Toimub hoogne liikumine uuele energeetilisele tasandile


NÄDALA TAROSKOOP | Toimub hoogne liikumine uuele energeetilisele tasandile
Foto: depositphotos.com

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala ülevaade 13.- 19.04

Nädalat iseloomustavad sauade kuninganna ja keiser. Käimas on muutuste aeg, kus liigume kõik vastu millelegi täiesti uuele. Aeg on iseenesest väga viljakas, kuid eelkõige peab kasutama oma praktilist meelt ja mõistuse jõudu. Tekivad uued ideed ja lahendused ning kohati näib, et lootus annab uut motivatsiooni. Praegu koged nii positiivseid ja inspireerivaid tundeid, kui ka kohati otse vastupidiseid - on hetki, kus tunned, et sul on raske hommikul voodist üles tõusta ja sa ei taha mitte midagi teha. Kõik see möödub. See on loomulik asjade paikaloksumise protsess. Üles võivad kerkida ka mingid minevikus pärit teemad, probleemid või lihtsalt mälestused. Need tuleb läbi protsessida, kuna nende meenumine on sulle justkui märgiks.

Suhete osas on see nädal pigem keeruline. Kui suudad oma partneriga ühele lainele saada, siis laabuvad asjad kenasti. Paljud võivad aga tunda, et soovivad hetkel hoopis iseenda tunnetega tegeleda ja pigem selgusele jõuda, kas ja mida nad oma partneri vastu tunnevad. Olles eneses kindel suudad praegu oma suhete olukorda soovi korral paljuski paremaks muuta - kõik on kinni sinu enda soovides ja otsustes.

Töö osas ei ole hetkel küll suuri muutusi paremuse poole, kuid ometi on paljude jaoks saabunud pisut enam selgust ning juba teadmine, kus seistakse, vähendab paanikat, hirmu ja ebakindlustunnet. Hakatakse otsima võimalusi ja nii mõnigi lahendus ka leidub.

Kuna käimas on nö liikumine uuele tasandile, siis võid tervise osas kogeda praegu nii erinevaid valuaistinguid kui ka väsimust, peapööritust, soovi rohkem magada, puhata ja tõesti teadlikult lõõgastuda, et kogu maailma stress ja rahutu energia endast välja saada. Võid tunda hirmu enda ja lähedaste tervise pärast ning kohati kipuvad ka mõtted surmast pähe tulema. Katsu võtta sellisel juhul oma tunnetega tegelemine fookusesse. Ära lase emotsioonilainetel üle pea kokku lüüa, vaid juhindu kainest mõistusest. Vaata üle oma liikumine ja toitumine, ära lange käegalöömise meeleollu, vaid kasuta ära kevadist motiveerivat aega, et oma vaimse ja füüsilise heaoluga tegelemises uus leht pöörata. Kevadine energiapuudus ja kohatine meeleolulangus on iga kevade osa paljude jaoks, selle vastu tuleb teadlikult võidelda, süües värsket ja äsjatärganud kodumaist kraami ning lubades endale piisavalt päikesevalgust ja liikumist värskes õhus.

KOMMENTEERI!