NÄDALA TAROSKOOP | Tegele oma hinges ja ümbritsevas elus tasakaalu loomisega


NÄDALA TAROSKOOP | Tegele oma hinges ja ümbritsevas elus tasakaalu loomisega
Foto: depositphotos.com

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädalat iseloomustavad sauade paaž ja mõõdukus. Nüüd on oodata värskeid tuuli nii suhtlemise, töö kui ka tervise osas. Tunned, et peale muutusi ja ootamatusi oled taas leidnud mingis mõttes rahu. Praeguse meeleseisundi pinnalt on hea aeg, et hinnata reaalselt, kuidas sinu armuelu ja tööasjad tegelikult edenevad ning mida peaksid seoses oma tervise olukorraga muutma.

Suhete osas peaks nädal tooma üsna rahulikke ja positiivseid arenguid. Nüüd on hea aeg vaadata endasse ja proovida mõista, kas sa oled iseendaga rahu sõlminud ning aktsepteerid ennast sellisena nagu oled. Kui oled sisemiselt rahulolematu, siis on keeruline ka end ümbritsevate inimestega suhteid ladusalt toimimas hoida. Armumise mõttes võib nüüd tulla positiivseid üllatusi. Kui oled vaba ja vallaline, siis naudi uusi tutvusi ja lase end armumisest kaasa haarata. Kui aga oled mittetoimivas suhtes ning kohtud ootamatult kellegi tõeliselt huvipakkuvaga, siis võta seda kui märki, et peaksid oma armuelus korra majja looma ning ära otsustama, kas jääd praeguse partneri juurde või teed selge otsuse ja liigud oma elus edasi.

Tööasjade osas liiguvad asjad üsna rahulikult ning sulle teadaolevat rada mööda. Praegu tasub leida enda jaoks midagi, mis motiveerib tegutsema, sest aegajalt võid tunda, et oled väsinud või vajad lihtsalt vaheldust.

Tervise osas peaksid nüüd erilist tähelepanu pöörama sellele, kui palju sa end füüsiliselt liigutad ja värskes õhus aega veedad. Rõsketel ja hämaratel sügispäevadel on kerge jääda tuppa peitu, et mõnusasti diivanil või teki all aega veeta, kuid sinu keha ja vaim vajavad liikumist, vaheldust ja turgutamist.

KOMMENTEERI!