NÄDALA TAROSKOOP | Teadlikkus ja kohalolu aitavad langetada õigeid otsuseid


NÄDALA TAROSKOOP | Teadlikkus ja kohalolu aitavad langetada õigeid otsuseid
Foto: depositphotos.com

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 12. - 18. august

Nädala kaartideks on sauade üheksa ja mõõkade äss. Nädala algus toob endaga kaasa rahutuid energiaid, mis võivad panna sind liigselt muretsema ja seetõttu võid kogeda ka ärevust ja meeleolulangust. Selleks, et vältida ülereageerimist, peaksid tähelepanelikult jälgima, et sa ei laseks end kaasa tõmmata konfliktsetesse situatsioonidesse, kus tunded võivad kergesti üle keeda. Samas, kõige selle äreva olukorra taustal on ometi võimalik targa tegutsemise korral enda jaoks hoopis positiivne tulevik välja mängida. Praegune aeg soosib nii vanade asjade lõpetamist kui ka uutega alguse tegemist. Tasub ainult meeles pidada, et rahulik meel ja kaine mõistus aitavad sind praegu palju enam edasi, kui tunnetepuhangust tagant tõugatud otsused ja ette võetud sammud.

Südameasjade osas peaksid mõistma, et iga asi juhtub oma õigel ajal. Kui oled oodanud armastust, siis ära ole meeleheitel, sest sinu "teine pool" saabub just siis, kui sa oled selle jaoks valmis. Selle asemel, et muretseda või kurvastada, tegele iseenda arendamisega ja enda eest hoolitsemisega. Kui oled suhtes, siis on tõenäoline, et midagi sinu ja su kallima vahelises suhtluses leiab lõpu. See ei ole tungimata negatiivne. Ehk on teil olnud mõni arusaamatus või probleem, mis pingestas omavahelist lähedust? Igal juhul on nüüd oodata olukorra selginemist ja kergema südamega edasiliikumist.

Seotud lood:

Tööasjad ei laabu sel nädalal ehk kõige kergemini. Võib ette tulla inimestevahelisi pingeid, liigsest koormusest tekkivat stressi või lihtsalt eriarvamusi, mis nüüd lõkkele lahvatavad. Proovi mitte omalt poolt veel lisaks õli tulle valada ja suhtu asjade käiku mõistusega. Vahel ei lähe kõik nii nagu soovid, ent jõuga ei ole ka sel juhul mõtet midagi läbi suruda. Oota kuni olukord selgineb ja rahuneb.

Rahaasjade osas peaksid sel nädalal olema kainelt kaalutlev. Mida vähem sul õnnestub raha välja anda, seda parem. Praegu ei maksaks ette võtta ei investeeringuid ega anda/võtta laenu.

Tervise osas peaksid nüüd olema tähelepanelik. Suhtu endasse hoole ja armastusega. Liigu piisavalt, joo vett, käi looduses.

Huvitavat nädalat!

KOMMENTEERI!