NÄDALA TAROSKOOP | Täiskuu periood toob pinnale vastakad tunded ja segased emotsioonid


NÄDALA TAROSKOOP | Täiskuu periood toob pinnale vastakad tunded ja segased emotsioonid
Foto: depositphotos.com

Uuri järgi, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 26. veebruar - 4. märts

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad mõõkade viis ja kuu. Praegune aeg toob esile sinu hirmud, kõhklused ja emotsioonid, mis nõuavad endaga tegelemist. Kuna sel nädalal mõjutab meid jõuliselt ka Neitsi märgi täiskuu, siis võimendab ka see kõige ebatäiusliku pinnale kerkimist. Võid tunda end nukrana, ebakindlana või segaduses, kuid kui teadvustad endale, et need on vaid emotsioonid, mis nõuavad tähelepanu, siis on sul seda kergem taluda. Ära lase end kaasa haarata oma alateadvusest esile kerkivatest mustadest mõtetest ja negatiivsetest stsenaariumitest, vaid katsu leida end vaevavatele muredele või tunnetele oskuslikku lahendust. Proovi lahti mõelda, kust sellised tunded on alguse saanud ja mida saaksid praegu ära teha selleks, et nende emotsioonide kütkest võimalikult valutult vabaneda. See nädal tõotab tulla keeruline ja vastakaid emotsioone täis, kuid õige tegutsemise korral saad end mineviku taagast igaveseks vabastada.

Seotud lood:

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on müntide kolm. Sel nädalal tasub sul enne, kui midagi ette võtad, hoolikalt oma plaanid läbi mõelda. Tasub keskenduda ka detailidele, sest just pisiasjad võivad hakata nüüd olulist rolli mängima. Samuti peaksid silmas pidama seda, et hetkel laabuvad kõik tööd ja toimingud paremini, kui toimetad koos kaaslastega ühises meeskonnas. Üksi pingutades ei jõua sa pooltki nii kaugele kui koos sõprade või töökaaslaste abiga.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib mõõkade seitse. Kuigi otseselt ei ole midagi pahasti, kimbutavad sind aegajalt negatiivsed emotsioonid ja vastakad tunded. Sa kipud kohati järgima käitumismustreid, mis sind sugugi ei teeni, vaid pikas plaanis hoopiski sinu arengut takistavad. Võta endale aega, et mõelda oma tegutsemise, tunnete ja väljaütlemiste tagamaade üle. Nii saab sulle selgemaks, kust sinu emotsioonid pärit on. Eriti tähelepanelik peaksid olema 1.-3. märtsini, sest just siis võivad tunded üle pea kerkida.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate kaks. Sinu elus on nüüd esiplaanil tunnetega seotud teemad. Sulle võib osaks saada mõni armastusväärne kohtumine toreda inimesega, mis tekitab sinus rõõmu ja õnnetunnet. Kuid kõige tõenäolisem on, et praegune periood toob sinu ellu kellegi, kes paneb sinu kõhus liblikad lendlema. Samuti võid tunda siirast rõõmu ja inspiratsiooni koostööst mõne imelise inimesega, kes laseb sinu parimatel külgedel särada.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädala kaardiks on sauade viis. Nüüd võid kergesti sekeldustesse sattuda ning tunned, et sinu teel on takistused, mis ei ole küll ületamatud, kuid kulutavad asjatult sinu aega ja energiat. Katsu kõike mitte liigselt südamesse võtta ning leia üles võimalus lahendada ette kerkivaid probleeme pigem mänguliselt. Katsu võtta seda kui kannatlikkuse õppetundi. Mida rahulikumaks sa sisemiselt jääda suudad, seda selgemini hoomad ka üldpilti.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab karikate paaž. Nüüd saad positiivse impulsi osaliseks. Olgu selleks mõni sõbralik žest, hea ja südamest tulnud pakkumine koostööks või hoopis oma romantiliste tunnete avaldamine. Igal juhul on sinu jaoks kasulikud ning hinge ja südant avardavad arenguprotsessid täie hooga toimumas.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku narr. Ära lase mööda võimalust alustada puhtalt lehelt. Elu pakub sulle nüüd huvitavaid valikuid. Ole julge ning löö kaasa ettevõtmistes ja projektides, mis tunduvad võibolla esmapilgul pöörased, kuid hiljem saad nentida, et ette võetu oli vägagi väärt, et selles osaleda ja enda jaoks uusi kogemusi ammutada.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide üheksa. Oled saavutanud teatud positsiooni, milles tunned end hästi. Oled piisavalt kindlustatud, samas sõltumatu ja rahulik. Sinu turvalisusesoov hoiab sind eemale sellest, et oleksid mänguline ja vaataksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest sellest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb astuda samm tundmatusse.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et viia oma unistusi ellu. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad. Ära selle kõige juures aga unusta ka tänulikkust ja heatahtlikust.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade üheksa. Sinu jaoks on kätte jõudnud periood, kus asjad ei laabu just kõige lihtsamalt, tunned kohati meeleheidet, muret ja kurbust. Tunned, justkui oleks maailm kohati sinu vastu. Ära lase emotsioonidel üle pea kasvada. Tee enda jaoks reaalsuskontroll, vaata, millest peaksid loobuma ja lahti laskma ning mille suunas liikuma. Ära unusta, et millegi lõpp on alati millegi uue algus.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate viis. Tunned end melanhoolselt ning kipud kõike pigem mustades värvides nägema. Sul olid kõrged ootused, mis ei täitunud ning nüüd lased end pettumustundel kaasa haarata. Sinu elus on tegelikult ju ka palju sellist, mille üle saad rõõmu ja uhkust tunda, sea oma fookus pigem sinna ja näed, et tegelikult pole elul vigagi.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab sinult piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on praegu palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Ainus, mille pead endas uuesti üles leidma on motivatsioon. Kui oled millestki inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Nädala kaardiks on sauade kaks. Sinu ees on avanenud uued uksed ja võimalused, mis pakuvad seiklusi, arengut ja inspiratsiooni. Leia endas julgus ja tahe asuda teele, mis on sinu jaoks küll tundmatu, kuid mis tõotab imelisi hetki. Ära lase sisemistel kõhklustel või end ümbritsevatel inimestel oma sisehäält summutada ja liigu julgelt oma südamega rajal.

Loe lisaks:

Koer näitab hambaid | Alanud kollase maa koera aasta võib tuua palju konflikte ja kaost inimsuhetesse

Sadhguru 60 imelist tarkusepärlit elust, armastusest ja õnnest

Raha ja vaimsus | Mida tähendab see, kui leiad maast raha?

9 ilusat mõtet, miks hingesugulane on hoolimata kõigest alati sinuga

KOMMENTEERI!