NÄDALA TAROSKOOP | Sulle avanevad uued teadmised ja tõed


NÄDALA TAROSKOOP | Sulle avanevad uued teadmised ja tõed
Foto: depositphotos.com

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on sauade kolm ja maailm. Sa oled oma elus astunud olulisi samme edasiliikumiseks ja võtnud vastu otsuseid, mis parandavad sinu elukvaliteeti ja enesetunnet. Nüüd on aeg endasse uskuda ja jätkata samas vaimus. Võid äkitselt aru saada, mida peaksid teisiti tegema või mis on olnud sinu elus vale. See on nagu silmade avanemise periood. Ära ainult mine kaasa sellega, et hakkad kahetsema minevikku ja jääd sellesse kinni. Tunnista endale, et sel ajal tehtud otsused põhinesid sinu sel hetkel olevatel tunnetel ja teadmistel. Nüüd oled edasi liikunud ja näed ehk asju uue vaatenurga alt, mis laseb sul anda uusi hinnanguid ja teha paremaid valikuid.

Suhete osas tasub nüüd olla võimalikult avatud ja aktiivne. On hea aeg teha koos kallima või ka kogu pere või lähedastega üheskoos midagi toredat, mis pakuks vaheldust ja tooks ka suhtesse uut hingamist. Neile, kes on vabad ja vallalised, on soovitus käia väljas, luua uusi tutvusi, reisida nii palju kui see on hetkel võimalik. Just uued kohad ja olukorrad lisavad suhetesse uusi tundeid ja nüansse. Praegu on võimalik, et näed inimeste tõelist palet, mis enne on ehk varjul olnud või proovitud sinu eest kättesaamatuna hoida. See võib tähendada üllatusi nii heas kui halvas mõttes. Igal juhul saab õhk puhtamaks ja nii mõnigi teema sinu elus selgemaks.

Seotud lood:

Tööalaselt toob nädal kaasa uusi võimalusi. Sa oled hetkel teotahteline ja nõus andma endast parima, et tulla toime oma tööülesannetega ning saavutada endale seatud eesmärke. Kohati võid ainult tunda väsimust. Ära ignoreeri seda, sest see ei näita mitte sinu nõrkust või hoolimatust, vaid seda, et igaüks vajab aega, et akusid laadida. Luba endale ilma igasuguste süümepiinadeta hetki, kus saad oma mõtteid koguda ja korraks "juhtme seinast välja tõmmata". Just neil nö puhkehetkedel tulevad tavaliselt parimad ideed, kuidas oma töö- ja rahaga seonduva osas parimal võimalikul viisil toimida. Praegu tasub ka küsida ümbritsevatelt abi, kui tunned, et seda vajad. Just see, et sirutad käe välja, võib tuua sinu juurde suurepäraseid pakkumisi ja oodatud toetust.

Tervise osas tasub olla tähelepanelik. Võiksid asuda mõtlema, kuidas turgutada oma immuunsüsteemi, ning lisada oma igapäevasesse menüüsse tervislikke ja vitamiinirikkaid toite ja vahepalasid. Praegu on saadaval suurepärased kodumaised superviljad, mis turgutavad nii keha kui vaimu. Ka oma närvisüsteemi eest tuleks nüüd teadlikult hoolt kanda. Paku endale igas päevas hetki, kus olla iseenda seltsis, mõelda, kogeda, tunnetada ja nautida. Kõik positiivsed emotsioonid, mida koged, tugevdavad sinu vaimu ja annavad motivatsiooni tegusalt toimetada.

KOMMENTEERI!