NÄDALA TAROSKOOP | Sinu jaoks avanevad nüüd uued uksed


NÄDALA TAROSKOOP | Sinu jaoks avanevad nüüd uued uksed
Foto: depositphotos.com

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on päike ja saatan. Nüüd ootavad sind ees suurepärased võimalused, mida saad targa tegutsemise korral enda kasuks tööle panna. Peaksid julgema oma hirme ületada, et mitte olla iseenda vaenlane teel eesmärkide poole. Ainus, mis sind hetkel takistab, on sisemine ebakindlus või minevikust pärit lahendamata teemad. Kui suudad alustada sellest, et tunnistad endale, mis sind häirib, takistab või hirmutab, siis saad ka asuda tegelema sellega, et neist üle saada. See aga omakorda viib sind suurema vabaduse ju eheduseni.

Suhete osas tasuks nüüd olla eelkõige enda vastu aus. Ära keskendu hetke emotsioonidele, vaid püüa näha suuremat pilti ja pikemat perspektiivi. Ära lase enda kaasa tõmmata tühistesse vaidlustesse ja intriigidesse. Suhtes olevad inimesed võivad hetkel tunda tavalisest suuremat vajadust vabaduse või oma aja järgi. Anna endale ja ka partnerile võimalus vabamalt hingata, sõpradega aega veeta või kasvõi oma hobidega tegeleda. Sel nädalal võivad selgelt välja joonistuda teemad, mida sa oled varjanud, kasvõi iseenda eest või mille ilmsiks tulekut pelgad. Võta endale aega, et nende asjadega tegeleda, mis sind ärevile ajavad või hirmutavad. Kui võimalik, siis räägi oma partneriga ebakindlust tekitavad olukorrad lahti.

Seotud lood:

Töö- ja rahaasjade osas võib nüüd tulla ilmsiks mõni suuremat sorti uudis. Samuti võid oma rahaasjade olukorra osas parema ülevaate saada. Kasuta seda perioodi uute alguste loomiseks. Kui sa tead, kus sa seisad, isegi kui olukord on keeruline, on siiski parem kui ebaselgus ja teadmatus. Igasuguseid kahtlasi ja mitte korrektseid tehinguid ja ettevõtmisi väldi, sest kõik see, mis pole aus ja seaduspärane kukub läbi ning tuleb päevavalgele.

Tervise osas peaks nüüd endale ausalt otsa vaatama. Paljud jätkavad iseennast pettes ebatervislikke eluviise ning hiljem imestavad, miks enesetunne ning vaimne ja füüsiline olukord soovida jätavad. Kui sa tõesti elad tervislikult, kuid ikkagi kimbutavad sind tervisemured, siis oleks hea üle vaadata oma uskumused ja mõttemaailm. Negatiivsed mõtted, stress, ka alateadlik hirm ja muretsemine põhjustavad hädasid mitte ainult vaimsel tasandil, vaid avalduvad ka füüsilises kehas. Ole enda vastu armastav, kaastundlik ja mõistev. Praktiseeri tänulikkust ja hoia ennast.

KOMMENTEERI!