NÄDALA TAROSKOOP | Sind raputatakse mugavustsoonist välja, kuid see kõik on hea lõpptulemuse nimel


NÄDALA TAROSKOOP | Sind raputatakse mugavustsoonist välja, kuid see kõik on hea lõpptulemuse nimel
Foto: depositphotos.com

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on müntide kuningas ja mõõkade äss. Ees ootavad arengud, mis muudavad eelkõige elu maisemat ja praktilisemat poolt - kodu, töö ja rahaasjadega seonduvat. Nüüd ei tasuks teha midagi hulljulget ega riskantset, hästi edenevad asjad, mis on hoolikalt plaanitud ja ette valmistatud. Tihti põhjustavad muutused inimestes ärevust, kuna väljutakse mugavustsoonist. Praegu võib lohutuseks öelda, et isegi kui läbid mõnda keerulist protsessi või pead midagi maha jätma või millestki loobuma, siis kõik see on hea lõpptulemuse nimel. See, kuhu suunas sa praegu liigud, viib sind elus edasi ja suunab sinu tõelise olemusega kooskõlas oleva teeotsani.

Suhete osas on nüüd aeg selgus majja saada. Praegu on võimalik ära klaarida pingeid tekitavad teemad ja lahendada arusaamatusi. Seda tehes peaks aga jälgima, et ei mindaks üle piiri. Arvesta oma

Tööalaselt tasuks nüüd proovida mõnda uut taktikat, mis lihtsustaks või kiirendaks sinu tööd. Hea oleks, kui leiaksid endale mõne nõuandja, kes oskab aidata ja pakkuda välja toimivaid lahendusi siis, kui sa ise tunned, et oled jõudnud ummikusse. Elu rahalise poole osas ootavad sind huvitavad pakkumised. Võivad tekkida mõned investeerimisvõimalused või leiad midagi, mille soetamisest oled ammu unistanud. Tee vajalikud taustauuringud ja veendu, et saad selliseid väljaminekuid endale lubada. Kui tegutsed oma finantsvõimaluste piires, siis võid praegu teha suurepäraseid ja tulutoovaid tehinguid.

Tervise osas on praegu suurepärane aeg loobuda oma halbadest harjumustest ja asendada need uute ja positiivsete tegevustega. Praegu tasub mõelda eelkõige sellele, kuidas murda välja sulle kahjulikest mõttemustritest. Muutused ei toimu muidugi üleöö, kuid kui teed iga päev kasvõi midagi väikest selleks, et edaspidi tervem, positiivsem ja rahulolevam olla, siis sellest täiesti piisab. Kui suudad mõelda positiivselt, siis teed ka tervislikumaid valikuid ning see mõjub ka su kehale hästi.

KOMMENTEERI!