NÄDALA TAROSKOOP | Saad enda kätte "võtme", mis aitab nii mõnegi mineviku saladuse "lukust lahti keerata"


NÄDALA TAROSKOOP | Saad enda kätte "võtme", mis aitab nii mõnegi mineviku saladuse "lukust lahti keerata"
Foto: depositphotos.com

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädalat iseloomustavad müntide kuningas ja täht. Nüüd on aeg peatuda ja vaadata üle kõik kogemused ja teadmised, mida oled oma elus omandanud. Sa saad enda kätte "võtme", mis aitab sul mõista neid saladusi ja müsteeriume, mis on sinu meeli kummitanud juba mõnda aega. Teadmine, et kõik vastused on sinu sees olemas, ajendab sind aega maha võtma ja teadlikult tunnetama, kus sa hetkel oma elus viibid, miks sa oled just seal, kus oled ning milline oleks õige ja rahulolu toov tee edasiminekuks.

Suhete osas tasuks nüüd hoida silmad ja süda avatud. Kui oled vallaline, siis kohtud kellegi huvipakkuvaga kui liigud rohkem väljas ja suhtled aktiivselt inimestega. Nüüd tasub olla positiivselt meelestatud ja uskuda, et sinu jaoks on armastus olemas ja lihtsalt see on oodanud oma õiget aega. Mida enam sa lood teadlikult võimalusi just sinu jaoks sobiva partneri ilmumiseks, seda tõenäolisem on, et juba lähiajal ta ka saabub. Kui oled suhtes, siis suudad sel nädalal oma südamega suurepärase klapi leida ning mõista, mida saad ise teha, et oma armuelu olukorda parandada. Kui suhe partneriga on hea, siis võid just nüüd viia oma suhte järgmisele tasandile, mis tõotab veelgi suuremat lähedust, mõistmist ja armastust.

Seotud lood:

Töö- ja rahaasjade osas pakub alanud nädal võimalust oma karjääri edendada ja majanduslikku olukorda parandada. On võimalik, et saad pakkumisi lisatööks, koolitusteks või lihtsalt abistavat nõu kelleltki, kes on oma ala professionaal. Praegu tasub hoida silmad lahti, sest sulle tehtavad pakkumised võivad sinu karjääri osas olulist rolli mängida.

Tervise osas saad nüüd kuulda uudiseid, mis peaksid andma sulle oma hetkeolukorrast selgema pildi. Suure hüppe paremuse poole saaksid teha siis, kui tegeleksid oma tunnetega. Sinus on negatiivseid emotsioone, kurbust, hirmu ja ebakindlust. Tegele sellega, et oma hinges suurem tasakaal saavutada.

KOMMENTEERI!