NÄDALA TAROSKOOP | Rahutud ajad nõuavad rahulikku meelt


NÄDALA TAROSKOOP | Rahutud ajad nõuavad rahulikku meelt
Foto: depositphotos.com

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade 16.-22. märts

Nädalat iseloomustavad kohtupäev ja torn. Kätte on jõudnud aeg, mis toob paljudele segadust, ärevust ja vastakaid tundeid. Kõige olulisem on hetkel säilitada rahu ja hinnata olukorda nii adekvaatselt kui võimalik. Mida enam lastakse oma ellu paanikat, seda rängem on kätte saabunud sündmusi taluda. Olukord on pidevas muutumises, inimestel puudub selgus ja kindlus. Peas keerlevad küsimused, ei teata, mida teha või mis saab edasi. Ärevate aegade juures aitab ainult rahulik meel. Isegi kui seda on raske saavutada, siis tuleb seda endale kasvõi iga natukese aja tagant meelde tuletada, et rahu, ainult rahu.

Suhetlemise osas võib esineda äkilisi muutusi. Inimesed võivad oma suhteid ümber hinnata ning soovida parandada läbisaamist ning selgeks rääkida arusaamatusi. Samas tõusevad ärevatel aegadel mõned probleemid eriti valusalt pinnale ning seetõttu võivad lahkhelid suureneda ning kasvada lausa ületamatuteks. Keeruline aeg nõuab suuremat paindlikkust ja samas langetab paljudelt maskid, mis laseb paista nende tõelisel palel.

Töö- ja rahaasjadega osas ei ole lihtne aeg. Samas, ei maksa teha kiireid ja ennatlikke järeldusi. Peab säilitama usu ja lootuse, et asjad laabuvad ning hakkavad taas kriisi möödudes ladusalt toimima.

Tervist silmas pidades tasub praegu keskenduda hoopis oma vaimse heaolu eest hoolitsemisele. Leia võimalusi mediteerimiseks, jälgi oma emotsioone, loe kirjandust, mis viib su mõtted keeruliste teemade juurest eemalt. Praegune aeg on inimkonna jaoks justkui restart, kust tervena välja tulla saab ainult teadlikke valikuid tehes.

KOMMENTEERI!