NÄDALA TAROSKOOP | Puutud kokku rivaalidega nii tööelus kui suhtes


NÄDALA TAROSKOOP | Puutud kokku rivaalidega nii tööelus kui suhtes
Foto: depositphotos.com

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad sauade viis ja kohtupäev. Ees ootab aeg, mis toob kaasa palju emotsioone, liikumist, tegutsemist ja ka oma jõu proovile panemist. Praegu on tähtis, et usuksid iseendasse ja oma valikute õigsusse. Kõik, mida soovid saavutada on täiesti teostatav, kui sa ise ei anna alla ja usud sellesse.

On võimalik, et puutud kokku mingit sorti konkurentidega. Need võivad esile kerkida nii tööga seotud teemades kui ka eraelus. Ära lase end sellest häirida. Tee seda, mida teed ja liigu oma valitud rajal. Ürita alati anda endast parim, kuid kui lõpptulemusena sellest ei piisa, siis tead, et see ei ole ehk sinu jaoks õige rada. Võid üllatusega avastada, et sulle avanevad uued uksed sealt, kust sa seda ehk kõige vähem ootasid. Ole avatud uutele ideedele ja kogemustele.

Kui oled millegi nimel tööd teinud ja vaeva näinud, siis nüüd on lootust ka tulemusi nägema hakata. Ometi on ka praegu väga oluline see, et midagi ei kiirustataks tagant. Jätka samas vaimus, ole kannatlik ja pühendunud. Kõik see, mis sinu ellu tulema peab, see ka tuled.

Suhted võivad olla hetkel pisut pingestunud. Väldi liiga kiirete järelduste tegemist ning millegi iseenesest mõistetavana võtmist. Hetkel võivad nii armu- kui sõprussuhted pingestuda ka kolmandate isikute vahelesegamise tõttu. Katsu enne mõttes rahulikult kümneni lugeda ja alles siis midagi öelda või tegutseda.

Seotud lood:

Töö- ja rahaasjad peaksid hakkama liikuma ülesmäge. Võid saada häid pakkumisi ja kuulda suurepäraseid uudiseid, millest saad kasu lõigata. Ka siin kehtib ikkagi soovitus - enne mõtle ja siis tegutse. Isegi kui on lootust suurele kasule, mõtle enne hoolikalt kõik oma plaanid ja tegutsemine läbi ning alles siis asu toimetama.

Põnevat nädalat!

KOMMENTEERI!