NÄDALA TAROSKOOP | Praegu tehtud valikud on olulise kaaluga


NÄDALA TAROSKOOP | Praegu tehtud valikud on olulise kaaluga
Foto: depositphotos.com

Uuri järgi, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 5.2. - 11.2.2018

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad müntide kaks ja armastajad. Nüüd pead eelkõige keskenduma sellele, milliseid valikuid sa oma elus teed. Just sinu enda otsustest sõltub see, kuhu suunas sa edasi liigud ja milliseks kujuneb sinu tulevik. Mida rohkem tasakaalus suudad oma elu hoida, seda harmoonilisem saab olema sinu sise- ja välismaailm. Nüüd kerkivad tavalisest enam esile ka armastuse ja suhetega seotud teemad. Ka siin katsu enne mõelda ja alles siis tegutseda. Liigne kiirustamine ja oma egost tingitud valikud võivad sind valele teele viia.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on sauade seitse. Kuigi sinu elus ei ole praegu midagi väga valesti, tunned end selligepoolest ebakindlalt ja millestki ohustatuna. Parim, mida teha saad, on rahuneda ning uurida välja, mis on see, mis sind tegelikult häirib ja muretsema paneb. Enamus juhtudel märkad, et sa oled ise asjad enda jaoks hullemaks mõelnud ning tõsiseks muretsemiseks ei ole absoluutselt põhjust.

Seotud lood:

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib sauade kuningas. Sul on energiat, ideid ja kindel visioon, kuhu suunas soovid liikuda. Praegune periood pakub sulle võimalust sisemiseks kasvamiseks ja arenemiseks. Sul on tugev tahtejõud ning kui püüdled teadlikult küpsemise poole, siis suudad praegu kogetavaid tundeid kasutada edukalt vajalike teadmiste ja kogemuste omandamiseks.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädalat iseloomustab keisrinna. See tähendab sinu jaoks väga viljakat aega, eriti just praktiliste ettevõtmiste osas. Loomingulistel aladel tegutsejad saavad seda aega eriti nautida ja sellest kasu lõigata. Eraelulistes suhetes on oodata edasiminekuid ja rõõmustavaid arenguprotsesse, mis võivad kaasa tuua ka lausa kihlumise, abiellumise või lapseootuse.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädala kaardiks on karikate kaks. Sinu elus on nüüd väga jõuliselt esiplaanil tunnetega seotud teemad. Sulle võib osaks saada mõni armastusväärne kohtumine toreda inimesega, mis tekitab sinus rõõmu ja õnnetunnet. Kuid kõige tõenäolisem on, et praegune periood toob sinu ellu kellegi, kes paneb sinu kõhus liblikad lendlema.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade rüütel. Pead end valmis panema ajaks, kus puutud kokku pingete ja konfliktidega. Oled ka ise kergemini ärrituvam kui tavaliselt ning sulle tundub, et ka sind ümbritsevad inimesed on teravamad ja sõjakamad. Parim, mida praegu teha saad, on säilitada rahu ja kaine mõistus.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti, ning märkad, et paanikaks pole põhjust.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne või lausa sinu suhtes pahatahtlik. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ja ausaks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on sauade üheksa. Sinu ellu saabuvad muutused, kuid sa ei taha sugugi nendega kohaneda. Kuid kuna muutused on paratamatud, siis oleks parim, mida sa teha saad, olla avatud ja paindlik. Ära näe tonti seal, kus seda pole. Võta kõik uudne vastu mõttega, et sinu jaoks on avanenud uus uks, mis pakub võimalust astuda põnevasse tundmatusse.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kolm. Kätte on jõudnud aeg, kus sinu elus on palju suhtlemist, rõõmsaid hetki ja põnevust. Saad nautida elu helgemat poolt ja tuled toime kõigega, mis su teele satub. Sinu ümbritsevad head sõbrad ja lähedased inimesed, kelle toetus ja olemasolu valmistavad sulle rõõmu.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide kümme. Olulised saavad olema nii töö kui ka perekonna stabiilsusega seotud aspektid. Väga tähtis on sulle ka materiaalne kindlustatus. Juhindud eelkõige oma ajaga saavutatud kogemustest ning naudid rahulikku ja üllatustevaba perioodi. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Naudid harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide rüütel. Oled nüüd valmis andma endast kõik, et saavutada seatud eesmärke. Suudad end sundida ületama suuri takistusi, kuid ära unusta, et hambad risti elust läbi surudes jääb sinu päevadest välja lõbu, mängurõõm ja üllatused. Katsu olla pisut paindlikum ja leida viise, kuidas kogu protsessi ka nautida.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Nädala kaardiks on müntide äss. See nädal toob endaga kaasa suurepäraseid võimalusi parandada oma sissetulekuid ja stabiliseerida majanduslikku olukorda. Samuti on oodata põnevaid ja hinge avardavaid kogemusi, mis suurendavad sinu sisemisi rikkusi.

Autor: Katrin Oidra

KOMMENTEERI!