NÄDALA TAROSKOOP | On hea aeg alustada puhtalt lehelt ja jätta minevik selja taha


NÄDALA TAROSKOOP | On hea aeg alustada puhtalt lehelt ja jätta minevik selja taha
Foto: depositphotos.com

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on sauade äss ja õiglus. Nüüd tuleb märgata, mis sinu elus toimumas on, kus sa hetkel seisad ja millised emotsioonid sind valdavad. On hea aeg alustada puhtalt lehelt ja jätta minevik selja taha. Ära lase end kaasa haarata üles kerkida võivatest negatiivsetest emotsioonidest, vaid lähtu armastusest, hoolimisest ja mõistmisest.

Suhete osas on ees ootamas uued tutvused või juba olemasoleva armu-või sõbrasuhte liikumine uuele tasandile. Võid tunda, et soovid oma elus selgemaid ja tõesti vaid armastusest lähtuvaid valikuid teha ning seetõttu suudad olla leebem, mõistvam ja vajadusel ka andestavam. Praegu on oluline enda jaoks selgeks mõelda oma sõnade ja tegude algpõhjused ja tagamaad, enne kui teed mõne käigu, mis mõjutab nii sinu enda kui sind ümbritsevate inimeste elu.

Töö- ja rahaasjade osas peaksid suutma nüüd teha kaineid ja hästi läbimõeldud valikuid. On tõenäoline, et suudad nii mõndagi positiivset korda saata, kui ise endasse usud ning pühendunult panustad. Kuigi ümbritsev olukord ei ole hetkel kellelegi lihtne, on ometi võimalik teha muudatusi ja leida paindlikke lahendusi, kui vaid tõesti tahta. Kõige hullem on see, kui kaob lootus ja teotahe. Siis ei suudeta saavutada tulemusi ka ideaalsete tingimuste puhul. Seega, hoia oma meel võimalikult optimistlik ning ole paindlik.

Tervise osas tuleks praegu tähelepanu pöörata sellele, et ühegi tegevuse ega ettevõtmisega üle ei pingutataks. Isegi head asjad võivad tuua kaasa soovimatuid tagajärgi, kui nendega ei suudeta hoida mõistlikku tasakaalu. Praegu on ka väga oluline, et lubataks endal korralikult välja puhata. Piisavat ööund ei saa alahinnata ei vaimse ega füüsilise tervise osas. Kui tunned, et oled pinges, ei suuda keskenduda või lihtsalt väsimus ja stress tõstavad pead, siis leia endale ka päeva jooksul võimalus teha pisemaid pause, kus oled eemal telefonist ja arvutist või ka inimestest, olenevalt töö või suhtlemise iseloomust. Just puhkehetked, kus mõtled rahustavaid mõtteid, mitte ei ketra stressi ja ärevust tekitavaid tundeid edasi-tagasi, lubavad su meelel püsida ärksana ja tasakaalus.

KOMMENTEERI!