NÄDALA TAROSKOOP | On aeg lasta vanal minna ja liikuda eluvooluga kaasa


NÄDALA TAROSKOOP | On aeg lasta vanal minna ja liikuda eluvooluga kaasa
Foto: depositphotos.com

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 9. - 15. september

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad tugevus ja torn. Praegune periood toob sinuni suured muutused. Nüüd on oodata tulemusi, mille kallal oled juba pikalt vaeva näinud ning ette võib tulla ka äkilisi muutusi. Praegune aeg soosib oluliste valikute tegemist. Kui oled soovinud oma elus teha kannapööret, siis nüüd on õige aeg end kokku võtta ja oma hirmud ületada. Sinus on olemas sisemine tugevus, tahe ja enesekindlust, see tuleb vaid üles leida. Kui sa usud endasse, siis ei suuda sind takistada mitte miski ega mitte keegi. Kõige edukam oled praegu sel juhul, kui sa ei klammerdu vanasse tuttavasse, vaid lubad endal minna eluvooluga kaasa, et kogeda, areneda ja avastada enda jaoks elu uusi tahke. Muutused on elu loomulik osa ning ainult läbi muutuste saab toimuda täiustumine. Sa ju soovid, et sinu elu oleks õnnelikum ja rahuldustpakkuvam? Siis tegele sellega, et suudaksid oma hirmud ületada, mis takistavad sul astumast samme oma unistustele lähemale.

Südameasjade osas peaks olema väga hea nädal, sest oled enesekindlam ja julged öelda välja seda, mida soovid. Nüüd võivad sinu armusuhted areneda edasi suure kiiruga ning võid ka kohata kedagi, kellega sul vastastikku kirglikud tunded lõkkele lahvatavad. Nüüd võivad inimesed avaldada ka oma varjul olnud mõtteid ja tundeid, mida varasemalt vaid endale hoiti. Kui suhe on halvas olukorras olnud, siis just nüüd võib juhtuda, et võetakse ette olukorra klaarimine või lahkuminek.

Seotud lood:

Tööalaselt peaksid nüüd julgema asju teise nurga alt vaadata ning miks mitte proovima mõnda päris uut lähenemisviisi. Kasuta julgesti oma tugevaid külgi ja ära ole liiga tagasihoidlik. Sinus on omadusi, mida sa pole veel söandanud välja näidata, kuid mis viiksid sind tööalaselt hoopis uuele tasemele. Nüüd võivad ka ilmneda mõned uued infokillud sinu töö või rahaga seotud teemade osas. See ei tähenda, et peaks muretsema, pigem lihtsalt oma hetkeolukorda kainelt ja realistlikult hindama.

Tervise osas on praegu hea aeg selleks, et alustada halbadest harjumustest vabanemist. Kui pöörad endale teadlikult tähelepanu ja annad oma kehale seda, mida ta vajab, siis märkad üsna pea oma tervise seisukorras positiivseid muutusi. Praegu on väga oluline, et hoiaksid oma meele rahuliku. Kuna käimas on muutuste aeg, siis mida tasakaalukama meelega sa uutele oludele ja tunnetele vastu lähed, seda paremaid lõpptulemusi koged.

Põnevat nädalat!

KOMMENTEERI!