NÄDALA TAROSKOOP | On aeg kuulata oma intuitsiooni!


NÄDALA TAROSKOOP | On aeg kuulata oma intuitsiooni!
Foto: depositphotos.com

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade 23.-29. märts

Nädalat iseloomustavad ülempreestrinna ja karikate kaks. Kätte on jõudnud aeg, kus tuleb eelkõige usaldada oma intuitsiooni ja sisemist tarkust. Ära lase välistel teguritel oma elu liigselt segi lüüa, vaid leia võimalus säilitada sisemine rahu ja tasakaal. Isegi kui see tundub hetkeolusid arvestades kohati väga keeruline, astu samme, mis võimaldavad sul tunda end hoituna, rahulikuna ja armastatuna. Praegu on oluline, et inimesed leiaksid võimalus üksteisele toetuse avaldamiseks. See ei pea toimuma füüsilise kohalolu näol, sobib ka telefon, kiri, e-mail. Anna enda jaoks olulistele inimestele teada, et sa oled nende jaoks olemas. Just eraldatus ja üksindus on need, mis tekitavad hirmu, teadmatust ja muret.

Suhete osas on ees ootamas silmiavav periood. Inimesed näevad oma kaaslaste tõelist palet. See võib nii lähendada kui ka avada hoopis silmad sellele, mida on välditud. Paljud tunnevad suuremat soovi jagada hellust, avada oma hinge ja kogeda ühiseid hetki. Praegune aeg tõstab pinnale inimeste tõelised tunded. Soovitakse olla koos nendega, kes on hingele kallid. Kui seda füüsiliselt ei saa, siis tuleb leida muud võimalused, kuidas näidata üksteisele välja oma armastavaid tundeid.

Seotud lood:

Töö- ja rahaasjade osas ei tasu praegu võtta vastu tähtsaid otsuseid, kuna kõik ei ole nii nagu näib. Palju on ebaselge, asjad on muutumises ja uued faktid alles ilmnevad.

Tervise osas tasuks lisaks meelerahu hoidmisega tegelemisele vaadata üle ka oma toitumine ja liikumine. Praegune rahutu aeg nõuab palju sisemist jõudu, et säilitada rahulik ja normaalne elurütm. Luba endale piisavalt und, värsket õhku, sooja toitu ja ka kehalist liikumist. Hoia end tegevuses, sest just see aitab viia mõtte praeguselt viiruseteemalt ja hoida pea selge.

KOMMENTEERI!