NÄDALA TAROSKOOP | On aeg julgelt oma õppetundidega silmitsi seista!


NÄDALA TAROSKOOP | On aeg julgelt oma õppetundidega silmitsi seista!
Foto: depositphotos.com

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädalat iseloomustavad müntide viis ja mõõkade kuus. Nüüd on oluline, et sa leiaksid taas usu iseendasse ja sellesse, et elu läheb helgemaks. Võid kohati tunda, et sinu ümber on pingeid ning teele satuvad raskused ning ülesanded, millega toime tulemiseks pead võtma kokku kogu jõu. Võid tunda, et oled ise närvilisem ning kipud ka erinevates olukordades ehk tugevamalt reageerima kui tavaliselt. Ära mõista enda sellepärast hukka. Püüa lihtsalt järgmine kord enne millegi välja ütlemist või millegi tegemist korraks peatuda, et mõista, mis on see, mis sinu tunded käivitab.

Suhete osas ei ole nädal just kerge. Veel on tunda ärevust ja üles kerkivad mõned vanad teemad, mis mõjutavad suhtlemist. Samas emotsioonid on pisut jahtunud ning nüüd saab kasutada kõiki neid sõlmpunkte, mis igapäevaelu varjutavad või suhted keeruliseks muudavad, õppimiseks. Armuasjades võib hetkel juhtuda ka see, et mingid ootused-lootused purunevad ning mõistetakse, et samamoodi enam jätkata ei saa.

Töö- ja rahaasjade osas ootab ees keeruline nädal. Tunned, et sul on hetkel üsna raske hoida end stressivabana ja lootusrikkana. Pigem koged kohati ärevust ning kipud tundma väsimust. Hoia oma siht selge ning pane enda jaoks paika kindel plaan, kuidas oma elu finantspoolt kontrolli all hoida. Ainult selge ja aus ülevaade saab sind hetkel edasi viia. Samas on näha ka helgemat poolt, võid saada võimaluse, kuidas mingi mure lahendada ning sealt edasi liikuda kindlama ja rahulikuma pinna poole.

Tervise osas peaksid nüüd olema tähelepanelik. Kui sul on mõni kaebus, siis ära jäta seda tähelepanuta vaid külasta arsti või terapeuti, kas annab sulle nõu, kuidas enda tervis taas tugevaks saada. Praegu ei tasuks üle pingutada ka raskete asjade tõstmisel ega sportimisel, sest lihasvalud võivad kergesti kimbutama tulla. Luba endale nüüd teadlikult ka vitamiinirikast toitu ja piisavalt und. Pead enda hoidma, et pimedale ajale tugevalt ja tervelt vastu minna.

KOMMENTEERI!