NÄDALA TAROSKOOP | On aeg järgida oma tõelist südameteed!


NÄDALA TAROSKOOP | On aeg järgida oma tõelist südameteed!
Foto: depositphotos.com

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 1.1 - 7.1

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad karikate seitse ja karikate kolm. Alanud uus aasta toob su teele palju uusi valikuid ja otsuseid. Ühelt poolt on see hea, sest see annab sulle võimaluse soovi korral alustada puhtalt lehelt. Teiselt poolt pead aga ära tundma, mis on tõeline ja mis petlik ning illusioonidel püsiv. Ära kiirusta ega sunni end takka. Vali vaid see, mille osas tunned, et see on tõeliselt õige. Sinu valikut lihtsustavad ümbritsevad inimesed. Suhtle, ava ennast ja vajadusel küsi nõu. Sa ei ole üksi, sul tuleb vaid küsida ning abi ja nõu jõuab sinuni.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõdukus. Praegu on sinu elus põhirõhk asetatud suhete parandamisele oma lähedastega. Sa soovid, et elus valitseks harmoonia ja tasakaal ning oled nõus õppima, kuulama ja kasvama selleks, et olla empaatilisem ja mõistvam kaaslane ning vajadusel tark nõuandja. Sa õpid ohjama oma ihasid ja suunama neid õigele teele. Suudad ka paremini mõista teisi, isegi siis, kui nad on õigelt teelt eksinud.

Seotud lood:

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib saatuseratas. Oled nüüd olukorras, kus pead tegema valikuid ja vastu võtma õigeid otsuseid. Ainult nii saad oma saatuseratast panna pöörlema positiivses suunas. Kaalu hoolega oma samme, vajadusel võta endale järele mõtlemiseks ja aru pidamiseks aega. Oma otsuste langetamisel pead toetuma mineviku kogemustele.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädalat iseloomustab sauade neli. Nüüd on sind ees ootamas head uudised! Saad tunda kiitust, toetust ja heade sõprade kohalolu oma elus. See annab sulle juurde enesekindlust ja inspiratsiooni, mille najal saad veel vägevamate eesmärkide suunas liikuma hakata. Võid enda üle tõesti uhkust tunda!

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädala kaardiks on ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade neli. Nüüd saabub sinu ellu rahulikum aeg, kuid tundub justkui see puhkepaus oleks sulle peale sunnitud. Eemaldud oma aktiivsete tegutsemiste juurest ning pigem viibid omaette mõtiskledes ja jõudu kogudes. Katsu võtta antud olukorrast parim ja tööta oma emotsioonidega, et paremini iseennast tundma õppida.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku narr. Elu palub sulle nüüd huvitavaid kogemusi. Ära lase mööda võimalusest end seiklustesse kaasa haarata. Ole julge ning löö kaasa ettevõtmistes ja projektides, mis tunduvad võibolla esmapilgul pöörased, kuid hiljem saad nentida, et ette võetu oli vägagi väärt, et selles osaleda ja enda jaoks uusi kogemusi ammutada.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kolm. Sel nädalal tasub sul enne, kui midagi ette võtad, hoolikalt oma plaanid läbi mõelda. Samuti peaksid silmas pidama seda, et hetkel laabuvad kõik tööd ja toimingud paremini, kui toimetad koos kaaslastega ühises meeskonnas. Üksi pingutades ei jõua sa pooltki nii kaugele kui koos sõprade või töökaaslaste abiga.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on saatan. Hetkel pead tegelema oma hirmude ja kiusatustega. Kui sa tunned, et elu on keeruline ja saatus on sinu vastu, siis võta hoog maha ja mõtle hoolega järele, kas on asju, mille muutmine on sinu võimuses. Võibolla pead tegema vaid mõned väiksed muudatused ja võtma vastu otsuse, mis keeraksid sinu elu suunaga paremuse poole.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade seitse. Sinu elus on midagi, mille osas sa ei soovi roosasid prille eest võtta. Jätkad kõigest hoolimata sama mustrit, kuigi tunned juba ammu, et see ei ole sinu jaoks õige. Kui miski sind häirib, siis ära peida pead liiva alla, nii sa oma muredest lahti ei saa. Ole aus ja sirgjooneline, vaid nii jõuad sa lahenduseni.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku tugevus. Nüüd pead oskama oma sisemist jõudu ja kirglikku natuuri harmooniliselt käsitleda. Suur vaimne ja füüsiline jõud on eelis vaid siis, kui sa oskad seda suunata õigesse kohta. Kasuta praegust perioodi, et saavutada selliseid eesmärke, millest oled muidu vaid unistanud. Targalt toimides saad praegu ennast nii sisemiselt kui ka välimiselt viia uute ja põnevate eluetappide lävele.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade paaž. Sinu ellu saabub nüüd põnev võimalus, mida ära kasutades saad kogeda vaheldust ja kaasahaaravaid elamusi. Tunned, et seiklushimu võtab sinu üle võimust ning see võib sind viia reiside, sportlike kogemuste või muude erutavate elamuste planeerimise ja elluviimiseni.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Nädala kaardiks on täht. Nüüd juhatatakse sind kõrgemalt poolt ning aidatakse tähtsate otsuste langetamisel. Sinu eneseväljendamise oskused on hetkel haripunktis ning see loob positiivse pinnase kokkulepete sõlmimiseks, arusaamatuste klaarimiseks ja heade suhete loomiseks. Hea aeg on ka tulevikuplaanide tegemiseks.

Loe lisaks: 15 uusaasta lubadust, mille andmine teeks head igaühele

Mida toob aasta 2018 sinu sodiaagimärgile armastuses?

Kanaldus algavaks aastaks | Kätte jõuab muutuste ja arengute ajajärk

Aasta 2018 energiad | Mida toob kaasa peagi algav uus aasta?

TEST | Saa teada, mis valdkonnas avanevad sinu jaoks uued uksed aastal 2018!

KOMMENTEERI!