NÄDALA TAROSKOOP | On aeg endasse uskuda ja oma enesekindlust suurendada!


NÄDALA TAROSKOOP | On aeg endasse uskuda ja oma enesekindlust suurendada!
Foto: depositphotos.com

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on sauade viis ja müntide üheksa. Praegu tuleks keskenduda oma enesekindluse tõstmisele. Usu, et sa oled piisav ja väärid oma ellu häid asju. Jaga maailmale headust, näita oma tänulikkust ja jää enda südamele truuks. Kohati võid küll veel tunda, et aegajalt kerkivad esile kahtlused, hirmud ja ebakindluse tunne, kuid kui võtad neid vastu teadlikult ning sooviga neist emotsioonidest õppida, siis suudad lõpptulemusena ka elu tumedamast poolest enda jaoks midagi positiivset ammutada.

Inimsuhete ja südameasjade osas oled teel suurema harmoonia poole. Sinu elus võivad hetkel küll aset leida sündmused, mis tekitavad ärevust või ebakindlust, kuid nüüd oleks aeg neisse tunnetesse pisut enam süveneda. Mõtle järgi, miks üks või teine emotsioon ennast ilmutab. Kui leiad algpõhjuse, siis suudad selle enda jaoks ehk ka lahti mõtestada või päris ära lahendada. Praegu tasub vältida liiga kiiret ja emotsionaalset reageerimist. Enne kui oma mõtted välja ütled, mõtle hoolikalt selle viisi üle, kuidas end väljendad. Tunneta ennast, kui tekivad vastandumised ja kokkupõrked. Ole parim võimalik sina, pakkudes suhtlemisel mõistmist, avatust, rahu ja kannatlikkust.

Töö- ja rahaasjade osas on aeg, kus ei tasuks ette võtta äkilisi suunamuutusi ega riskantseid tegemisi. Pigem keskendu selle hoidmisele, mis sul olemas on. Pead kaotada ei tohiks, pigem peaks kõiki elu majanduslikku poolt puudutavaid küsimusi vaatama äärmiselt kalkuleerivalt ning võimalikult rahulikult. Isegi kui tunned, et sinu hetkeolukord ei ole kiita, siis ära mine paanikasse, sest see ei aita sind mõistlike otsuste langetamisel.

Seotud lood:

Tervise osas kipub olema üsna muutlik aeg. Sa võid veidi ülemõtlemisele ja muretsemisele kalduda. Tegeleda tasuks meelt rahustavate tehnikatega, samuti peaksid teadlikult oma immuunsüsteemi turgutama. Süüa võiks pigem vähem kui rohkem ning nüüd tasub oma menüüsse lisada just soojendavaid, vürtsikaid ja pisut tummisemaid roogasid. Mine loodusesse oma akusid laadima ja ennast maandama. Leia enda jaoks mõni tegevus, mis rahustab ja pakub turvatunnet.

Rahulikku nädalat!

KOMMENTEERI!