NÄDALA TAROSKOOP | On aeg end taas sisemiselt särama panna!


NÄDALA TAROSKOOP | On aeg end taas sisemiselt särama panna!
Foto: depositphotos.com

Uus nädal on alanud ning on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud perioodiks.

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad müntide kuningas ja saatan. Pealtnäha saab olema nädal üsnagi edukas ja produktiivne. Tõelised muutused ja arengud toimuvad praegu kõik hingetasandil ehk nö pinna all.

Väga hea aeg on tööd ja raha puudutavate teemade osas. Nüüd on sinu enda panusel hästi suur roll edu saavutamisel. Ära looda juhuste peale ega oota lotovõitu. Sa saavutad edu siis, kui teed oma valikud targalt, kaalutletult ja südamega. Otsustamisel ära mine oma südamehäälega vastuollu. Pelgalt materiaalne kasu, mis ei paku midagi hingele, ei ole õige tee. Vali enda jaoks selline rada, mida käies tunned hinges rahulolu. Kui teed oma tööd armastusega, siis see ongi pikas plaanis kõige olulisem. Just läbi südame tehtud valikud viivad sind rahuloluni.

Isiklikes suhetes võid praegu kogeda emotsioone, mis panevad sind mõtlema. Sa võid tunda, et oled jõudnud seisakusse, kuid ei tea, kuidas praegust olukorda lahendada. Kui tunned, et sul ei ole mingeid võimalusi oma olukorda parandada, siis võta endale pisut mõtlemisaega, et näeksid, kuidas asjad tegelikult on. Alati on olemas valikud. Need toovad endaga kaasa erinevaid lahendusi ja tagajärgi, kuid valikud on siiski olemas. Kui sa ei soovi enam olla seal, kus oled, siis muuda seda olukorda. Kui sa olukorda muuta ei saa või ei taha, siis pead muutma oma suhtumist sellesse. See on ainus võimalus, kuidas saad edasi minna.

Seotud lood:

Praegu on hea aeg üle vaadata, kas pühendad oma hingele piisavalt tähelepanu. Ehk oled igapäevaelu saginas jätnud enda vaimu eest hoolitsemise tahaplaanile? Nüüd on just paras aeg, et lubada endale midagi sellist, mis paneb sind taas sisemiselt särama.

Imelist nädalat!

KOMMENTEERI!