NÄDALA TAROSKOOP | Oma elu tähtsad valikud tee südame juhatuse järgi


NÄDALA TAROSKOOP | Oma elu tähtsad valikud tee südame juhatuse järgi
Foto: depositphotos.com

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala ülevaade 1. - 7. 06

Nädalat iseloomustavad armastajad ja mõõkade kolm. Nüüd on aeg kuulata oma südame häält ja juhatust. Võid tunda, et mõistus suunab sind ühele poole ja sisetunne hoopis teisele poole. Sellises olukorras tuleb ikkagi kuulata, mida sinu süda ütleb. Vastasel juhul kahetsed hiljem neid otsuseid ja valikuid. Praegu võivad üles kerkida ka sellised teemad, mis on kas minevikus lahendamata jäänud või mille osas sul on oma õppetund. Just nüüd tasub mitte peitu pugeda, vaid võtta vastu kõik need tunded, mis tekivad - ka kurbus, negatiivsed emotsioonid ja hirmud ning vaadata neid teemasid sügavuti läbi armastuse ja andestuse. On hea aeg oma elu umbsõlmede lahendamiseks, et saaksid lõpuks ometi vabalt ja ilma mineviku taagata edasi liikuda.

Suhete osas puutud nüüd kokku oluliste valikute tegemisega. Sa pead millestki loobuma ja lahti laskma, kui soovid midagi saada ja millegi suunas edasi liikuda. Praegu võib kohtuda ka oma ex-idega või noorpõlve armastusega. See võib kaasa tuua vastakaid tundeid. Ära tegutse esimeste emotsioonide ajel, vaid mõtle, miks see inimene on taas tee sinu ellu leidnud. Ehk on põhjus selles, et omal ajal on jäänud midagi selgeks rääkimata, andeks palumata või andmata.

Seotud lood:

Tööasjade osas ei saa nädal olema just väga inspireeriv ja edasiviiv. Üldiselt on näha küll arenguid positiivse suunas, kui sisemiselt ei ole sa asjade praeguse olukorraga päriselt ikkagi veel rahul. Kui sa ei saa oma hetkeolukorda muuta, siis proovi lihtsalt leida midagi, mis pakuks sulle siiski motivatsiooni ja rõõmu. Rahaasjade osas võib olla keeruline, sest väljaminekud on suuremad kui sissetulekud. Pead olema tark ja tegema nutikaid valikuid, et ots otsaga kokku tulla.

Tervise osas tasub endiselt pöörata tähelepanu sellele, et sinu elus ei oleks liigset stressi, ärevust ja hirmu. Paljud terviseprobleemid, toitumishäired ja ka käitumishäired saavad alguse just sellest, et langetakse depressiooni ning muretsetakse liigselt teiste arvamuse ja oma tuleviku pärast. Kui sinu meel on rahulik, siis suudad sa ka oma kogu keha laitmatult ja harmooniliselt toimimas hoida.

KOMMENTEERI!